پیشنهاد جالب لیگ برتری برای مهاجم ناراضی یووه

ماریو مانژوکیچ مهاجم باسابقه و گلزن باشگاه یوونتوس که در حال حاضر از شرایط خود در تورین رضایت ندارد، با پیشنهادی جالب از لیگ برتر انگلیس مواجه شده است....

ماریو مانژوکیچ مهاجم باسابقه و گلزن باشگاه یوونتوس که در حال حاضر از شرایط خود در تورین رضایت ندارد، با پیشنهادی جالب از لیگ برتر انگلیس مواجه شده است.

به گزارش مدال؛ نام «ماریو مانژوکیچ» از فهرست یوونتوس در رقابت‌های لیگ قهرمانان اروپا خط خورد تا عدم تمایل «مائوریتسیو ساری» به استفاده از مانژو بیش از پیش عیان شود. در این بین و با وجود اتمام مهلت نقل‌وانتقالات تابستانی، باشگاه وستهام انگلیس به جذب ماریو ابراز تمایل کرده و قصد دارد مهاجم 33 ساله و گلزن کروات را که در تابستان از گزینه‌های باشگاه منچستریونایتد بود، در نقل‌وانتقالات زمستانی به لیگ برتر بکشاند.

چکش‌ها در تابستان «مارکو آرناتوویچ»، «خاویر هرناندز»، «لوکاس پرز» و «اندی کارول» را از دست دادند و اکنون با مصدومیت «میشل آنتونیو» از ناحیه همسترینگ و دوری بلند مدت او از میادین، وضعیت برای «مانوئل پیگیرینی» بسیار پیچیده شده است و او تنها «سباستین هالر» و «آلبیان آجتی» را به عنوان مهاجم بزرگسال در تیم خود دارد.

در همین راستا «میرر» مدعی شد که مانژوکیچ به هدف نخست چکش‌ها در زمستان تبدیل شده و آنها قصد دارند این مهاجم کارکشته را به صورت قرضی با بند خرید دائمی به خدمت بگیرند.

بیشتر بخوانید:

10 انتقال برتر سری‌آ در نقل‌وانتقالات تابستان

تگ ها


ماریو مانژوکیچ یوونتوس بیانکونری بانوی پیر چکش‌ها وستهام لیگ برتر انگلیس سری آ اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان