پیشنهاد جالب کاشانی به طارمی

جعفر کاشانی به مهدی طارمی پیشنهاد کرده تقویت زبان انگلیسی را در دستور کار خود قرار دهد ......

جعفر کاشانی به مهدی طارمی پیشنهاد کرده تقویت زبان انگلیسی را در دستور کار خود قرار دهد.
رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با اشاره به آخرین وضعیت مهدی طارمی گفت: حضور در تیم های خارجی باعث می شود که بازیکنان با فرهنگ کشورهای دیگر هم آشنا شوند. طارمی آینده خوبی خواهد داشت در صورتی که در مسیر صحیح قرار بگیرد. آرزویم این است که بازیکنانی همانند طارمی آن قدر سطح فنی شان افزایش یابد  تا بتوانند در تیم های اروپایی حضور یابند. آنها می توانند سفیران فوتبال کشورمان باشند.
کاشانی درخصوص انگلیسی یاد گرفتن طارمی گفت: حضور در لیگ قطر می تواند برای طارمی سکوی پرتاب به تیم های اروپایی باشد. طارمی برای بازی در تیم های اروپایی باید فرهنگ خود را بالا ببرد و زبان انگلیسی یاد بگیرد. باشگاه برای بازیکنان باید کلاس زبان انگلیسی بگذارد تا آنها برای حضور در تیم های خارجی مشکل نداشته باشند. همچنین باشگاه باید بازیکنان را از لحاظ  فرهنگی آماده حضور در تیم های خارجی کند.
کاشانی همچنین در پیشنهادی جالب به مهاجم ملی پوش پرسپولیس گفت: به نظرم ایرادی ندارد که مهدی طارمی مدرک تحصیلی خود را ارتقا بدهد و دکترای ورزش بگیرد. اگر سطح تحصیلات طارمی بالا باشد در آن صورت  این بازیکن می تواند بعد از پایان دوران فوتبال خود با استفاده از مدرک تحصیلی خود در پویایی فرهنگ ورزشی تاثیر گذار باشد.

تگ ها


اخبار روز مهدی طارمی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال