پیشنهاد جدایی برای محمد طیبی

محمد طیبی، مدافع باتجربه صنعت نفت آبادان نیز با پیشنهاداتی در نیم فصل مواجه شده تا شرایط علیه این باشگاه باشد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که مشکلات مالی و در ادامه بسته شدن پنجره نقل و انتقالات شرایط را علیه سیروس پورموسوی و شاگردانش کرده است، اکنون بعد از طالب ریکانی، به مدافع باتجربه این تیم نیز پیشنهاداتی رسیده که او را نیز در جمع بازیکنانی که احتمالا در زمستان آبادانی‌ها را ترک خواهند کرد، اضافه می‌کند.

محمد طیبی که سابقه حضور در پارس جنوبی، سپاهان و نفت مسجدسلیمان را در کارنامه دارد، در این فصل به نفت آبادان پیوسته است. این بازیکن نیز اکنون با توجه به عملکردی که در نیم فصل او داشته، در لیست یکی دو تیم قرار گرفته و با توجه به مشکلات مالی نفت آبادان بعید نیست از جمع شاگردان سیروس پورموسوی جدا شود. پیش از این طالب ریکانی نیز با پیشنهاد از استقلال مواجه شده بود و عیسی زاده، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان مدعی شده بود برای حل مشکلات مالی شاید اقدام به فروش این بازیکن تاثیرگذار کند.

نفت آبادان که اکنون در جمع مدعیان قرار دارد، در شرایطی که قرار بود با حمایت ۵ میلیاردی همراه شود این موضوع تاکنون به سرانجام نرسیده و دست آنها از این حمایت کوتاه مانده است و از سوی دیگر شکایت علیه این باشگاه باعث بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی نیز شده است.

بیشتر بخوانید:

طیبی: جدایی ستاره‌ها ضربه بزرگی به نفت آبادان است

پورموسوی: آهای آبادانی‌ها به داد صنعت نفت برسید

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال