پیشنهاد جدید پرسپولیس به برانکو و کالدرون

باشگاه پرسپولیس بار دیگر در تلاش است تا پرونده شکایت سرمربیان پیشین خارجی خود را قبل از صدور حکم نهایی ختم به خیر کند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، کمیته انضباطی فدراسیون جهانی فوتبال همچنان رای خود را در خصوص شکایت گابریل کالدرون از باشگاه پرسپولیس بابت عدم دریافت مطالبات ۵۸۰ هزار دلاری اعلام نکرده است تا بخش حقوقی این باشگاه ضمن ارسال لایحه دفاعی خود اقدام به مذاکره با این مربی کرده تا بتواند مصالحه کند.

باشگاه پرسپولیس در پرونده مربوط به شکایت برانکو ایوانکوویچ که در حکم اولیه فیفا موظف به پرداخت یک میلیون و پنجاه هزار یورو به همراه پنج درصد از سود این پول شده است نیز قصد مذاکره دارد اما پیشنهادات این باشگاه از سوی وکیل قانونی برانکو رد شده است.

با این حال باشگاه پرسپولیس علاوه بر ارسال لایحه دفاعی ۱۳۰۰ صفحه ای به دادگاه عالی ورزش، تصمیم به ادامه مذاکره خود با برانکو و همچنین ارائه پیشنهاد به کالدرون دارد تا بتواند توافق نهایی را با سرمربیان پیشین حاصل کند.

مهدی خواجه‌وند معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در گفتگو با خبرنگار مهر، ضمن تایید مطالب فوق گفت: برای رسیدن به توافق کاملا مشتاق هستیم اما باید بدانیم طرف مقابل هم تا این اندازه تمایل به مصالحه دارد یا خیر. قطعا این موضوع را پیگیری می کنیم تا بتوانیم به توافق لازم با آقایان کالدرون و برانتکو برسیم.

بیشتر بخوانید:

حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!

ورزشگاه کاظمی برای پرسپولیس نیست!

 

 

بیشتر بخوانید:

حضور بیرانوند در تمرین پرسپولیس ممنوع شد!

ورزشگاه کاظمی برای پرسپولیس نیست!

 

 

تگ ها


باشگاه پرسپولیس برانکو ایوانکوویچ گابریل کالدرون فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال