پیشنهاد جذاب یونایتد برای جذب مدافع بارسلونا

مدیران منچستریونایتد در نظر دارند پیشنهاد قابل توجهی را برای جذب رونالد آرائوخو، مدافع میانی بارسلونا، ارائه کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا در تلاش است تا پس از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی برای تمدید قرارداد چند نفر از بازیکنان تیمش اقدام کند.

یکی از این بازیکنان مدنظر بارسلونا، آرائوخو است که قراردادش در ژوئن ۲۰۲۳ به پایان می‌رسد و حالا ممکن است کار تمدید قرارداد او برای مدیران نوکمپ کمی دشوار شود.

روزنامه اسپانیایی مارکا مدعی شده که منچستریونایتد تصمیم دارد پیشنهادی جذاب و قابل توجه برای جذب این ملی‌پوش اهل اروگوئه ارائه کند.

در این خبر آمده که منچستریونایتد قصد دارد قدمی جدی برای انتقال این بازیکن به اولدترافورد بردارد و پیشنهادی به او بدهد که رد کردن آن دشوار باشد. آنها همچنین خبر داده‌اند که آرائوخو شخصا از علاقه شیاطین سرخ به جذب او مطلع شده است.

منچسترسیتی، رقیب همشهری یونایتد، نیز دیگر باشگاهی است که در روزهای اخیر نامش بارها در کنار نام آرائوخو شنیده شده و اوایل این هفته تصاویری از دیدار پپ گواردیولا با ادموندو کابچی، مدیربرنامه این بازیکن، منتشر شد که در حال صرف شام با یکدیگر بودند.

مارکا معتقد است که اولین مذاکرات برای تمدید قرارداد این بازیکن پیش از شیوع جهانی ویروس کرونا در مارس ۲۰۲۰ آغاز شده بود اما مشکلات مالی شدید بارسلونا در طول این مدت باعث شده که هیچ پیشرفتی در این مذاکرات صورت نگیرد.

خوان لاپورتا، رییس باشگاه بارسلونا، در اوایل این هفته تایید کرده بود که این باشگاه در حال حاضر ۱.۱۷ میلیارد یورو بدهی دارد  سال گذشته رکورد ضرردهی را با ۴۸۰ میلیون یورو شکسته است.

با این حال گفته می‌شود که بارسا پیشنهادی را برای تمدید قرارداد آرائوخو به او ارائه کرده اما این بازیکن این پیشنهاد را رد کرده است.

تگ ها


رونالد آرائوخو فوتبال جهان منچستر یونایتد بارسلونا لیگ برتر لالیگا فوتبال