پیشنهاد حیرت‌انگیز چلسی برای جذب ارلینگ هالند

سایت ۹۰min مدعی شد باشگاه چلسی با ۱۵۰ میلیون پوند به دنبال جذب ارلینگ هالند از چلسی است....

به گزارش "ورزش سه"، ارلینگ هالند یکی از بزرگترین استعداد های فوتبال اروپا طی سالیان اخیر به حساب می آید. او درخشش خود را با حضور در ترکیب تیم سالزبورگ اتریش آغاز کرد و پس از آن چشم بسیاری از باشگاه‌های اروپایی به جذب این بازیکن دوخته شد اما نهایتاً این دورتموند بود که ستاره نروژی را به خدمت گرفت.

هالند طی مدت زمان حضور خود در دورتموند نمایش‌های خیره‌کننده‌ای ارائه داده و به جرأت می توان گفت که او طی یک فصل و نیم اخیر بهترین بازیکن زنبورها بوده است؛ موضوعی که باعث شده گمانه زنی های زیادی در رابطه با آینده این بازیکن و انتقال احتمالی او به یکی از غول‌های فوتبال اروپا مطرح شود.

از طرفی طی هفته‌های اخیر گزارش ها حاکی از آن بوده که باشگاه چلسی به شدت شرایط تقویت خط حمله خود را بررسی می کند و آنها در این راه ارلینگ هالند را هدف اول خود در نقل و انتقالات تابستانی قرار داده اند؛ در واقع به نظر می رسد که باشگاه چلسی قصد دارد هر طور که شده در همین تابستان ستاره نروژی را به خدمت بگیرد.

در همین ارتباط سایت ۹۰min گزارشی در این باره منتشر کرده و مدعی شده که آبی‌های لندن قصد دارند پیشنهاد ۱۵۰ میلیون پوندی خود را برای جذب هالند به دورتموند ارائه دهند؛ پیشنهاد وسوسه‌انگیزی که احتمالاً می‌تواند دورتموند را برای فروش غول نروژی در همین تابستان راضی کند.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ ارلینگ هالند بروسیا دورتموند چلسی