پیشنهاد رئال که رسید، از خوشحالی گریه کردم

فدریکو والورده ستاره اروگوئه ای رئال مادرید باور نمی کرد که از این باشگاه پیشنهاد گرفته باشد....

به گزارش "ورزش سه"، دو روز پیش با اعلام رسمی باشگاه رئال مادرید، فده والورده قراردادش را تا ۲۰۲۷ تمدید کرد که طولانی ترین مدت در میان دیگر بازیکنان رئال است. دستمزد او نیز افزایش پیدا کرده است. برای والورده بند فسخ ۱ میلیارد یورویی در نظر گرفته اند.

والورده تا سال ۲۰۲۵ با رئال مادرید قرارداد داشت. این بازیکن در فصلی که گذشت عملکرد درخشانی داشته است و حتی مورد توجه بایرن مونیخ هم قرار گرفته بود.

والورده از جمله بهترین بازیکنان رئال مادرید طی یکی دو فصل گذشته بوده است. ستاره اروگوئه ای دو فصل پیش ابتدا توسط سانتیاگو سولاری به عنوان بازیکن اصلی به کار گرفته شد و و از همان ابتدا نشان داد که می تواند به مهره ای کلیدی و تاثیرگذار در ترکیب پرافتخارترین تیم اروپا تبدیل شود.

والورده درباره پیوستنش به رئال گفت:« نمی‌توانم آن لحظه را توصیف کنم چون خیلی غیرمنتظره بود. من در اردوی تیم ملی بودم که به یک‌باره چنین چیزی را متوجه شدم. وقتی به پدر و مادرم این خبر را دادم همگی از شدت خوشحالی گریه کردیم و اشک ریختیم.

 لحظات بسیار زیبایی بود و یک رویای بزرگ برای من بود. نمی‌توانستم باور کنم که بهترین باشگاه جهان من را خواسته است. من در قبول پیشنهاد رئال تعلل نکردم  و بلافاصله با آن موافقت کردم. از روز اول حضورم در رئال تا کنون در این تیم لذت برده‌ام. امیدوارم که این روزها تمامی نداشته باشد.»

این هافبک اروگوئه‌ای درباره انگیزه بالایش برای حضور در رئال گفت:« می‌خواهم یک جنگجوی خوب برای رئال باشم و برای رسیدن به اهدافم نهایت تلاشم را به کار گیرم. رویای من با حضور در رئال برآورده شده است و دوست ندارم که این رویا را به آسانی خراب کنم. در رئال یک بازیکن احساس می‌کند که خوشبخت‌ترین فرد جهان است. هر آنچه که در میدان به نمایش می‌گذارم چیزی است که پدر و مادرم به من نشان داده‌اند.»

او درباره کارلو آنچلوتی سرمربی رئال هم گفت:«  می‌خواهم از هر توصیه ای که او می‌کند، بهره بگیرم. او از من می‌خواهد که هم به حریف فشار بیاورم و هم در کارهای دفاعی و هجومی شرکت کنم و قطعا بازیکنی خواهم شد که سرمربی تیم می‌خواهد.»

تگ ها


فدریکو والورده کارلو آنچلوتی رئال مادرید