پیشنهاد رسمی رئال برای یوویچ/گرت بیل عصبانی شد؛ بسته خبری فوتبال خارجی

نگاهی داریم به آخرین اخبار و رخدادهای فوتبال اروپا و جهان...

به گزارش خبرنگار مدال، اهم اخبار امروز از فوتبال اروپا را در این بسته خبری می‌خوانید:
- به نقل از گل، بر طبق Mirror، بارسا در حال طرح پیشنهادی به ارزش 100 میلیون پوند برای مارکوس رشفورد ستاره منچستر یونایتد هست.
- آ.اس: حضور هازارد در رئال باعث می شود پست وینیسیوس عوض شود و وینی در راست بازی کند. وینیسیوس از زمان حضورش در رئال در 94 % بازی هایش در سمت چپ بوده، 4% وسط 2% راست.
- بارتومئو: بازگشت نیمار به بارسلونا دیگر غیر ممکن است، ما پروژه ورزشی جدیدی با دمبله و کوتینیو داریم، دمبله بازیکن بهتری نسبت به نیمار هستش و کوتینیو فوق العادست.
- امره جان: یوونتوس می‌خواهد فاتح لیگ قهرمانان شود. این تیم در سال‌های اخیر در آستانه فتح این جام قرار داشته و حالا امسال می‌خواهیم کار را تمام کنیم.
- ماریو بالوتلی به عنوان بهترین بازیکن ماه مارس لوشامپیونه انتخاب شد.
 

- بیلد: رئال مادرید پیشنهاد رسمی برای یوویچ را به آینتراخت اعلام کرده.
- آرسنال شب گذشته برای نخستین بار تحت هدایت اونای امری، موفق به ثبت کلین شیت در دیدارهای خارج از خانه خود در لیگ جزیره شد.
- دی‌بروین: قبل از آمدن به منچسترسیتی، نمی دانستم استرلینگ چه شخصیتی دارد؛ او یکی از صمیمی ترین و متواضع ترین بازیکنانی است که دیده ام.
- توخل: پاری سن ژرمن کمبود بازیکن دارد؛ فکر نمی‌کنم با این شرایط مقابل نانت هم برنده شویم.
- محرومیت همیشگی رشوه‌خوار ۶.۵ میلیون دلاری فیفا؛ کمیته استیناف فیفا اعلام کرد ژوزه ماریا برای همیشه حق هیچگونه فعالیت مرتبط با فوتبال در برزیل و سایر کشورهای جهان ندارد. وی همچنین به پرداخت جریمه نقدی معادل یک میلیون فرانک سوئیس محکوم شده است.
 

- کادنا سر: به نظر می آمد گرت‌بیل از اینکه در ترکیب فیکس نبود عصبانی بود!
- به نقل از فرانس فوتبال میلان در آستانه رسیدن به توافق شخصی با فلورین تاون -وینگر راست فرانسوی المپیک مارسی- قرار دارد. قرارداد تاون تا سال ۲۰۲۱ اعتبار دارد و مارسی رقمی در حدود ۳۰-۴۰ میلیون برای فروش او درخواست خواهد کرد.
- به نقل از میلانو فینانتزا، شرکت سرمایه گذاری بریتانیایی CVC علاقه مندی خود را برای خرید سهام باشگاه میلان نشان داده است. با این حال، درخواست هنگفت یک میلیاردی الیوت این علاقه را از قبل کمرنگ تر کرده.
- گاتزتا مدعی شد، میلان در آستانه تمدید قرارداد داویده کالابریا تا سال ۲۰۲۲ قرار دارد. دستمزد کنونی او ۱ میلیون یورو است و به ۲ میلیون+پاداش افزایش خواهد یافت.
- دیلی میرُر: موسی دمبله مهاجم لیون مورد توجه منچستریونایتد و آرسنال قرار گرفته و به نظر می‌رسد در تابستان پیش‌روی راهی یکی از این دو تیم شود.

تگ ها


فوتبال