پیشنهاد رسمی پیکان به تارتار برای تمدید قرارداد

باشگاه پیکان تهران برای تمدید قرارداد مهدی تارتار اقدام کرده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مهدی تارتار که در چند سال گذشته فوتبال ایران نتایج خوبی با تیم های مختلف کسب کرده بود، در لیگ بیستم رویه موفقیت آمیز خود را با پیکان تهران ادامه داد.


او در فاصله ۳ روز تا شروع مسابقات لیگ برتر در شرایطی هدایت پیکان را در دست گرفت که این تیم در سال های گذشته در کورس بقا در لیگ بود. تارتار اما با وجود اینکه پیکان با تفکرات خودش بسته نشده بود، اما توانست روزهای خوبی را برای خودروسازان لیگ برتر رقم بزند و حالا کار به جایی رسیده که این تیم در فاصله ۳ هفته تا پایان رقابت های لیگ برتر شانس کسب سهمیه آسیایی را نیز دارا است.


در این شرایط رضایت مدیریت باشگاه پیکان از عملکرد مهدی تارتار باعث شده تا آنها پیشنهاد تمدید قرارداد را به او بدهند. در شرایطی که هنوز رقابت های لیگ برتر به پایان نرسیده، مدیران پیکان از تارتار از فصل آینده برنامه خواستند و مذاکراتی نیز با او برای تمدید قراردادش در لیگ بیست و یکم انجام داده اند.


سرمربی پیکان تصمیم گیری درباره آینده را به روزهای بعد موکول کرده و حالا باید منتظر ماند و دید تارتار در لیگ بیستم نیز روی نیمکت خودروسازان تهرانی خواهد نشست یا خیر.


گفتنی است؛ پیکان تهران در چارچوب رقابت های هفته بیست و هشتم لیگ برتر از ساعت ۲۱:۱۵ سه‌شنبه میزبان فولاد خوزستان است.

تگ ها


فوتبال ایران مهدی تارتار لیگ برتر خلیج فارس فوتبال