پیشنهاد قهرمان آسیا به حسین کنعانی‌زادگان!

محمدحسین کنعانی‌زادگان مدافع تیم پرسپولیس با پیشنهادی از تیم اولسان هیوندای مواجه شده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، در شرایطی که تیم ملی اردوی تدارکاتی خود را با حضور ستاره‌های فوتبال ایران برگزار کرده، یکی از بازیکنان حاضر در اردو احتمالا گوشه ذهنش، پیشنهادی جذاب را مرور می‌کند؛ بازی در لیگ کره جنوبی و پوشیدن پیراهن تیم اولسان هیوندای که فصل گذشته پرسپولیس را از قهرمانی باز داشت.

یکی از خبرنگاران حوزه فوتبال کره جنوبی به "ورزش سه" خبر داد که باشگاه اولسان هیوندای برای ترمیم خط دفاعی خود به سراغ کنعانی زادگان رفته و پیشنهاد رسمی خود را ارائه کرده و باتوجه به رقم پیشنهاد و همچنین اتمام قرارداد این بازیکن، اولسان امید زیادی به انجام این انتقال پس از پایان لیگ برتر ایران دارد. 

حسین کنعانی که دو فصل پیش و در دوره گابریل کالدرون به عضویت پرسپولیس درآمد، در این مدت جزو بهترین بازیکنان این تیم و چه بسا فوتبال ایران بوده و حالا نمود نمایش‌های درخشان خود را در پیشنهادات خارجی خود می‌بیند. پیش‌تر منابع موثق خبر داده بودند که کنعانی مورد توجه تیم‌های قطری قرار دارد و حتی قرارداد خود را هم به امضا رسانده اما حالا شاید پیشنهاد اولسان مقصد او را تغییر بدهد.

نکته مهم این است که لیگ برتر خلیج فارس احتمالا یک ماه پس از پایان مرحله مقدماتی جام جهانی ادامه خواهد داشت و این زمان زیادی است که شاید هر باشگاهی برای خرید بازیکن موردنظرش صبر نکند. با این حال احتمال دارد اولسان برای فصل جدید کنعانی را به خدمت بگیرد. لیگ کره جنوبی در اواسط پاییز به اتمام خواهد رسید و سپس در زمستان فصل جدید شروع می‌شود و اولسان هیوندای فرصت این را دارد تا با صبر و حوصله به سراغ کنعانی برود.

کنعانی زادگان که بیشترین تعداد بازی باشگاهی خود را با پرسپولیس انجام داده و ۶۳ بار پیراهن این تیم را پوشیده، برچسب ۷۰۰ هزار دلاری را روی خود می‌بیند و احتمالا این رقم در پایان فصل برایش تغییر خواهد کرد. او ۲۷ ساله است و از نظر سنی شرایط مناسبی دارد و قراردادش با پرسپولیس نیز به اتمام خواهد رسید تا با فراغ بال مقصد مورد نظرش را برگزیند.

این در حالی است که پرسپولیس پیشنهاد تمدید قرارداد را به کنعانی ارائه کرده اما هنوز مدافع سرخپوشان برای تمدید به باشگاه پرسپولیس نرفته است. نکته مهم این که حتی اگر او با قرمزها مذاکره کند، رقم و مدت قرارداد، احتمالا بزرگترین اختلاف نظر طرفین را شکل خواهد داد و شاید همین موضوع منجر به جدایی دوباره شود.

دو راهی کی لیگ کره جنوبی و لیگ ستارگان قطر، یکی از سخت ترین دو راهی های ممکن برای کنعانی خواهد بود اما حضور در تیم قهرمان آسیا و همچنین سطح زندگی در کشور کره جنوبی، مسائلی هستند که شاید سبب شوند تا این مدافع ملی پوش، بلیت خود را به مقصد اولسان بگیرد.

بیشتر بخوانید:

پیگیری دوباره پاداش نائب قهرمانی پرسپولیس

پرسپولیس با شیری و عالیشاه تمدید می‌کند

 

 

تگ ها


پرسپولیس تهران محمد حسین کنعانی زادگان فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال