پیشنهاد مشترک به سرخابی ها/ اردوی کانادا برگزار می شود؟!

در حالیکه روز گذشته خبر اردوی احتمالی پرسپولیسی ها به کانادا منتشر شد، حالا صحبت از سفر استقلالی ها به این کشور مطرح شده است....

به گزارش خبرنگار مدال، پس از این که صحبت از برگزاری اردوی پرسپولیس در کانادا مطرح شد،  برخی منابع خبری از پیشنهاد کانادایی ها به استقلال  برای حضور در این کشور و برگزاری بازی دوستانه خبر داده اند. این در حالی است که در وهله اول شورای برون مرزی باید با این سفر موافقت کند، ضمن این که استقلالی ها به موضوع احتمال اردوی پرسپولیس در کانادا اعتراض داشتند و آن را در شرایط موجود نرخ ارز، ریخت و پاش بیهوده می دانستند اما حالا مشخص شده است که اسپانسر این پیشنهاد را به استقلالی ها نیز ارائه کرده است و البته مدیرعامل پرسپولیس تاکید داشته است که اردوی کانادا هزینه ای برای پرسپولیسی ها ندارد.
باشگاه استقلال این پیشنهاد را دریافت کرده و قرار است در جلسه هیات مدیره استقلال مورد بررسی قرار بگیرد. پیش از این نیز از طریق اسپانسر مشترک سرخابی ها برگزاری دربی در کشور آلمان برنامه ریزی شده بود که در نهایت این اتفاق رقم نخورد تا هم وجهه بین المللی فوتبالی ایران با تهدیداتی روبرو شود و هم مباحث مالی در این میان برای اجاره زمین و برنامه ریزی های صورت گرفته مطرح شود.
باید دید این بار بررسی پیشنهاد مشترک به دو باشگاه پرسپولیس و استقلال به کجا می انجامد و اساسا این نوع پیشنهادات در شرایط ارزی موجود در کشور می تواند برای تیم ها مثمر ثمر واقع شود یا بحث های دیگری در این میان مطرح است؟!

بیشتر بخوانید:

قراردادهای ترکمنچای بلای جان استقلال
نهمین بازی پرسپولیس و سپاهان درجام حذفی/در آخرین نبرد نوروزی هم بود
 

تگ ها


باشگاه استقلال باشگاه پرسپولیس اردوی کانادا سرخابی ها پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال