پیشنهاد منچسترسیتی که رسید، تردید نکردم

ستاره هلندی جدید منچسترسیتی از انتخابی که انجام داده راضی و خوشحال است....

به گزارش "ورزش سه"، یکی از اولویت های مهم پپ گواردیولا در تابستان امسال خرید یک مدافع میانی جدید بود و دقیقا یک ماه پیش منچسترسیتی اعلام کرد با ناتان آکه مدافع سابق تیم های چلسی و بورنموث برای قراردادی پنج ساله به توافق دست یافته است. 

خرید جدید منچسترسیتی در جدیدترین مصاحبه خود به تمجید از پپ گواردیولا و تیم جدید خود پرداخت و ابراز امیدواری کرد بتواند قهرمانی در لیگ برتر را با این تیم به دست بیاورد.

ناتان آکه در مورد دریافت پیشنهاد سیتی گفت:« ‌وقتی شنیدم که آن‌ها می‌خواهند من به منچستر بیایم و مورد توجه تیم بزرگی چون سیتی قرار گرفته ام، خیلی خوشحال شدم. منچسترسیتی یکی از بهترین باشگاه‌های جهان و پپ گواردیولا یکی از بهترین مربی‌های جهان است. واقعا صحبت های خوبی با گواردیولا داشتم و به سرعت ارتباط خیلی خوب بین ما برقرار شد. نحوه بازی سیتی واقعاً مناسب من است.

من بارها مقابل آن‌ها بازی کرده‌ام و می‌دانم که روبرو شدن با سیتی چقدر سخت است. وقتی فهمیدم مورد توجه سیتی هستم، تردید نکردم و بهترین گزینه را انتخاب کردم.»

او در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت:« از وقتی به سیتی پیوستم، تمریناتم بیشتر شده است و روی جنبه‌های فیزیکی خیلی کار کرده ام تا بتوانم سطح بازی خودم را بالاتر ببرم. گواردیولا تاکید زیادی روی آمادگی بدنی تیم دارد و می‌خواهد بازیکنان او در بهترین شرایط فیزیکی باشند. امسال کار سختی در پیش داریم و باید از همان ابتدا با قدرت در زمین حاضر شویم چون رقیبان ما به خوبی آماده شدند و رقابت برای قهرمانی بسیار دشوار و به نظر من خیلی نزدیک خواهد بود.»

لازم به ذکر است که منچسترسیتی در هفته اول لیگ برتر انگلیس باید در خانه به دیدار استون ویلا برود. 

تگ ها


ناتان آکه پپ گواردیولا منچستر سیتی