پیشنهاد ۲۵ میلیاردی یک تیم ایرانی به کنعانی!

ابراهیم شکوری می‌گوید که یک تیم ایرانی به محمدحسین کنعانی زادگان پیشنهاد ۲۵ میلیارد تومانی داده است....

به گزارش "ورزش سه"، کنعانی‌زادگان که قراردادش با پرسپولیس رو به اتمام است، به مرد اول این تیم در نقل و انتقالات تبدیل شده و شایعات زیادی پیرامون او وجود دارد.

در تازه ترین شایعه معاون اجرایی باشگاه پرسپولیس ادعا کرده که «یک تیم صنعتی» پیشنهادی ۲۵ میلیارد تومانی به این بازیکن داده است.

شکوری در مورد پیشنهادات پرسپولیس عنوان کرد: بازیکنانی که قراردادشان در تیم ما رو به اتمام است، شاید بهترین‌های آسیا باشند. آنها در چهار سال دو بار به فینال آسیا رسیدند و چهار بار قهرمان ایران شدند و حتما پیشنهادات خوبی از حوزه خلیج فارس دارند و ما از آن متعجب شدیم.

وی افزود: کنعانی زادگان از تیم‌های ایرانی پیشنهاد ۲۰-۲۵ میلیاردی دارد. من بارها اعلام و خواهش کردم که نهادهای مربوطه ورود کنند، اگر پرسپولیس دولتی است بقیه تیم‌ها هم دولتی هستند و خودمان را گول میزنیم و بگوییم بقیه خصوصی هستند. پرسپولیس با ۴۰ میلیون هوادار خصوصی ترین تیم ایران است اما یک ریال هم از بودجه دولتی نمی‌تواند بگیرد. این درباره استقلال هم وجود دارد اما بعضی باشگاه ها از بودجه دولتی استفاده میکند و اسم خصوصی دارد. این پیشنهاد هم از چنین باشگاهی بوده. 

شکوری در مورد تمدید قراردادها گفت: پرسپولیسی که می‌بینید را همین بازیکنان ساختند و به باشگاه کمک خواهند کرد و ما هم تلاش خودمان را میکنیم تا بهترین پیشنهاد را بدهیم. تا حالا هیچ بازیکنی اعلام نکرده که جدا می‌شود، یک سری پیشنهاد ها به ما دادند و ما هم پیشنهاد خودمان را دادیم.

تگ ها


پرسپولیس تهران ابراهیم شکوری محمد حسین کنعانی زادگان