پیشنهاد همسر مرحوم پورحیدری به استقلال و پرسپولیس

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: به دو تیم استقلال و پرسپولیس پیشنهاد تیمداری در لیگ بسکتبال بانوان را داده‌ام....

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال گفت: به دو تیم استقلال و پرسپولیس پیشنهاد تیمداری در لیگ بسکتبال بانوان را داده‌ام.

به گزارش مدال،فریده شجاعی در حاشیه برگزاری بازی فینال سوپرلیگ بسکتبال بانوان، گفت: مسابقات لیگ بسکتبال بانوان عجیب شده در بازی رفت تیمی که با اختلاف می‌برد در بازی برگشت همان تیم می‌بازد. اتفاقات عجیبی در سوپرلیگ بسکتبال بانوان رخ داد، به هرحال این نشان‌دهنده رشد بسکتبال بانوان است که بازی‌ها به رقابت سوم کشیده می‌شود.

وی افزود: کادر فنی تیم ملی هنوز مشخص نشده است. من شایسته متشرعی را معرفی کرده‌ام اما کمیته فنی رزومه مربیان را بررسی می‌کند تا اصلح‌ترین مربی را برگزیند. همچنان منتظر تصمیم کمیته فنی هستیم.

نایب رئیس بانوان فدراسیون بسکتبال اضافه کرد: اردوهای تیم ملی را پیش از سال جدید منتفی کردیم و بر همین اساس 8 فروردین اردوی تیم ملی برپا خواهد شد.

شجاعی ادامه داد: با دو باشگاه پرسپولیس و استقلال برای تیمداری در لیگ بسکتبال بانوان صحبت کردیم اما وضع مالی هر دو باشگاه خراب است. اگر شرایط مالی آنها بهبود یابد اعلام کرده‌اند که در لیگ بسکتبال بانوان تیمداری خواهند کرد، به خصوص تیم استقلال. حتی پیشنهاد دادم اسپانسر یکی از چهار تیم برتر باشند که با توجه به شرایط مالی نتوانستند قبول کنند.