پیشنهاد وسوسه‌انگیز رئال به پاری‌سن‌ژرمن برای جذب نیمار

مسئولان باشگاه رئال مادرید قصد دارند تا ساعاتی دیگر آخرین پیشنهاد خود جهت جذب نیمار جونیور را به مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن ارائه کنند، پیشنهادی که به گفته رسانه‌های اسپانیایی بسیار وسوسه‌انگیز خواهد بود....

به گزارش مدال؛ روز گذشته بود که رسانه‌های اسپانیایی از پیغام ویژه مسئولان باشگاه پاری‌سن‌ژرمن به مسئولان باشگاه رئال مادرید در خصوص معاوضه «نیمار جونیور» با «رافائل واران» و «وینیسیوس جونیور» خبر دادند. این در حالی‌ست که «فلورنتینو پرس» قصد دارد در مهلت باقیمانده تا پایان نقل‌وانتقالات تابستانی برای تقویت خط حمله خود، یک گزینه کهکشانی را به «سانتیاگو برنابئو» منتقل کند و گزینه مد نظر او نیز کسی نیست جز ستاره برزیلی پاری‌سن‌ژرمن.

در همین راستا «AS» مدعی شد که مادریدی‌ها تا ساعاتی دیگر آخرین پیشنهاد خود برای جذب جونیور را به پاریسی‌ها ارائه خواهند داد که در این پیشنهاد نام «رافائل واران» نیز دیده می‌شود. ضمن اینکه رقم پیشنهادی رئالی‌ها به مراتب بیشتر از رقم پیشین آنهاست، رقمی که از جدیت قوهای سپید برای جذب ستاره برزیلی خبر می‌دهد. «AS» این پیشنهاد را «وسوسه‌انگیز» خطاب کرد.

طبق آخرین اخبار، وضعیت مادریدی‌ها برای جذب نیمار بسیار بهتر از بارسلونا است و کهکشانی‌ها قصد دارند با جذب ستاره برزیلی، فصل موفقی را رقم بزنند.

بیشتر بخوانید:

پیغام ویژه پاری‌سن‌ژرمن به رئال در خصوص معاوضه نیمار

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات بمب نقل و انتقالات Neymar da Silva Santos Júnior پاری سن ژرمن رئال مادرید لوشامپیونه فرانسه لالیگا فوتبال