پیشنهاد وسوسه‌انگیز چینی‌ها برای گرت بیل

باشگاه بیجینگ گوان چین در نظر دارد تا حقوق هفتگی ۶۰۰ هزار پوندی به گرت بیل پیشنهاد دهد...

بیجینگ گوان قصد دارد گرت بیل را راهی فوتبال چین نماید.

به گزارش مدال، زین‌الدین زیدان سرمربی رئال مادرید به صراحت به گرت بیل اعلام کرده که جایی در برنامه‌های تیمش ندارد و بهتر است هر چه سریعتر تیم جدید خود را مشخص کند و البته احتمال معاوضه این وینگر ولزی با نیمار ستاره پاری‌سن ژرمن تکذیب شد.

به گزارش تلگراف، بیجینگ گوان با ارائه پیشنهادی وسوسه انگیز به گرت بیل وینگر رئال مادرید، قصد دارد وی را به پردرآمدترین بازیکن لیگ چین بدل کند. بیجینگ گوان تنها باشگاه علاقه مند به جذب بیل نیست، اما پیشنهاد دستمزد 600 هزار پوندی در هفته (بیشتر از 30 میلیون پوند در سال) می تواند این ستاره فوتبال ولز را راهی لیگ چین نماید.

این باشگاه که برای جذب سدریک باکامبو از ویارئال، 35 میلیون پوند هزینه کرد، توانایی مالی بالایی دارد، بازیکنی که حدوداً 300 هزار پوند در هفته دستمزد دریافت می کند. باکامبو نیز همچون گرت بیل در لیست بازیکنان استلار گروپ قرار دارد که تحت ریاست جاناتان بارنت فعالیت می کند.

حال اینکه گرت بیل این پیشنهاد را قبول کند، مشخص نیست، زیرا وی ممکن است راهی باشگاه بزرگی همچون پاری‌سن ژرمن شود. با این حال در صورت حضور بیل در فوتبال چین، وی می‌تواند رکورد بیشترین دستمزد دریافتی در تاریخ لیگ چین را که باشگاه هبی به ازکوئل لاوتزی (500 هزار پوند در هفته) می داد، را بهبود بخشد.

نقل و انتقالات سوپرلیگ چین در تاریخ 31 جولای بسته می شود و این بدین معناست که بیجینگ گوان کمتر از 10 روز برای جلب رضایت بیل فرصت دارد.

اخبار مرتبط:

رئال مادرید با جانشین گرت بیل وارد مذاکره شد

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره ولزی حقوق وسوسه‌انگیز گرت بیل بیجینگ گوان رئال مادرید CSL لالیگا فوتبال