پیشنهاد وسوسه کننده قطری‌ها برای جذب هافبک پرسپولیس

هافبک ملی پوش پرسپولیس با پیشنهاد وسوسه کننده ای برای حضور در لیگ ستارگان قطر روبرو شده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، چهارمین قهرمانی پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر باعث شد تا چندتن از بازیکنان این تیم با پیشنهاد رسمی تیم های آسیایی و اروپایی روبرو شوند.

وحید امیری که در ابتدای فصل نوزدهم لیگ برتر پس از حضوری ناموفق در ترابوزان اسپور ترکیه به پرسپولیس بازگشت توانست عملکرد قابل قبولی داشته باشد تا تیم های قطری خواهان جذب او شوند.

از این رو یکی از باشگاه های لیگ ستارگان قطر برای جذب امیری پیشنهاد یک میلیون و صد هزار دلاری ارائه کرده است که برای او و باشگاه پرسپولیس وسوسه انگیز است.

امیری در صورت ترانسفر به قطر بایستی ۴۰۰ هزار دلار به باشگاه پرسپولیس برای دریافت رضایتنامه بدهد که می تواند کمک بزرگی به پرسپولیس با وجود محکومیت های ارزی بازیکنان و مربیان خارجی پیشین خود کند.

هافبک ملی پوش پرسپولیس قرار است تصمیم نهایی خود را پس از دربی چهارشنبه پایتخت بگیرد تا تکلیف خود و کادر فنی پرسپولیس برای ادامه حضور در لیگ قهرمانان آسیا را مشخص کند.

همچنین یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس مخالفت خود را با جدایی این بازیکن اعلام کرده است اما بندهای مندرج در قرارداد امیری باعث می شود تا این بازیکن بتواند از جمع سرخپوشان پایتخت جدا شود.

امیری از جمله بازیکنانی بود که بعد از جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه لژیونر شد و به تیم ترابوزان اسپور ترکیه پیوست ولی بعد از یک فصل دوباره به پرسپولیس بازگشت.

بیشتر بخوانید:

شارژ هشت میلیاردی پرسپولیس پیش از دربی

نوراللهی امروز برای دربی تست می‌دهد

 

 

تگ ها


تیم فوتبال پرسپولیس لیگ ستارگان قطر فوتبال ایران وحید امیری لیگ برتر خلیج فارس فوتبال