پیشنهاد وسوسه‌کننده مانع تمدید دوناروما با میلان

گاتزتا دلو اسپرت ادعا کرده که جان لوئیجی دوناروما پیشنهاد دستمزد سالیانه ۱۲ میلیون یورویی دریافت کرده و همین موضوع می تواند مانع تمدید قرارداد او با میلان شود....

به گزارش "ورزش سه"، طی هفته‌های اخیر گزارشات حاکی از آن بود که میلان آمادگی خود را برای تمدید قرارداد با دوناروما اعلام کرده و به این بازیکن دستمزد سالیانه ۸ میلیون یورو پیشنهاد داده است. با این حال به نظر می رسد که گلر ایتالیایی یک پیشنهاد وسوسه کننده از تیمی دیگر دریافت کرده است.

گاتزتا دلو اسپورت در گزارشی که منتشر کرده مدعی شده که جان لوئیجی دوناروما از یک باشگاه دیگر پیشنهاد حقوق سالیانه ۱۲ میلیون یورو دریافت کرده و همین موضوع باعث شده که تردیدهایی در رابطه با احتمال تمدید قرارداد او با روسونری مطرح شود.

با این وجود روزنامه ایتالیایی در بخشی دیگر از گزارش خود در این باره ادعا کرده که مذاکرات بین دوناروما و میلان همچنان ادامه پیدا می کند و دروازه‌بان ملی‌پوش ایتالیایی منتظر پایان فصل است تا ببیند میلان با چه رتبه ای به کار خود خاتمه می‌دهد چراکه یکی از مهم‌ترین شروط او برای تمدید حضور تیم استفانو پیولی در رقابت‌های فصل آینده لیگ قهرمانان اروپا تلقی می‌شود.

گاتزتا مدعی شده پیشنهادی که مینو رایولا مدیر برنامه دوناروما دریافت کرده از یک تیم متمول است که به نظر می رسد پاری سن ژرمن باشد؛ تیمی که به دنبال جذب یک جانشین مطمئن برای کیلور ناواس است.

تگ ها


پاری سن ژرمن آث میلان فوتبال جهان جان لوئیجی دوناروما فوتبال