پیشنهاد ویژه سعادتمند؛ برای درآمدزایی از فتح الله‌زاده کمک بگیرید!

رئیس پیشین هیئت مدیره استقلال برای درآمدزایی این باشگاه پیشنهاد ویژه ای را مطرح کرد./...

به گزارش مدال، احمد سعادتمند در خصوص شرایط این روزهای تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: دوست دارم در روزهایی که استقلال با صلابت و با اقتدار است مباحثی را مطرح کنم. چند هفته است که استقلال نمایش قدرتمندی از خود نشان داده که باعث تحسین فوتبال دوستان شده است و همه ایستاده این تیم را تشویق می‌کنند.

وی افزود: در راستای اقتدار استقلال باید اتحاد و حواشی را از تیم دور کنیم به نظرم در این شرایط بحث مهمی که وجود دارد بودجه باشگاه است چرا اینکه استقلال باید در آرامش به کارش ادامه دهد تا موفقیت‌هایش تداوم داشته باشد. همچنین هواداران هم باید به هوش باشند تا به حواشی دامن نزنند.

رئیس سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال گفت: یکی از مهمترین مواردی که استقلال در حال حاضر نیاز دارد و باید به آن توجه شود تزریق پول به باشگاه است پیشنهاد می‌کنم به خاطر تداوم موفقیت‌های استقلال بیاییم پولی جمع کنیم و در راستای اتحاد و همدلی استقلال را به جایگاه واقعی خود برسانیم باید در چارچوب قوانین در یکی از بانک‌های معتبر کشور حسابی حتی با نام باشگاه استقلال با حضور مدیرعامل باشگاه، دو نفر از اعضای هیئت مدیره، دو پیشکسوت مثل علی جباری و حسن روشن، دو مدیر سابق باشگاه مثل فتح الله زاده و قریب این حساب را باز کنیم و در واقع با این کار مردم بتوانند به تیم محبوب خود کمک کنند و بر حسب اولویت از این حساب برای باشگاه هزینه شود.

سعادتمند ادامه داد: جمع شدن این پول باید به نظرم در ۵ بخش هزینه شود. بخش اول پرداخت قراردادها و پاداش کادر فنی و اعضای تیم است چراکه تیم بزرگسالان ویترین باشگاه است. دوم هزینه برای تکریم پیشکسوتان باشگاه. سوم هزینه در بحث آکادمی و تیم‌های پایه در کل کشور. چهارم هواداران در قالب بسته‌های حمایتی قرعه‌کشی و .... در نهایت مورد پنجم هزینه بخش زیرساخت‌ها و تجهیز و توسعه کمپ مرحوم ناصر حجازی.

وی گفت: این می‌تواند سالی دو بار صورت گیرد. ما اعتقاد داریم که استقلال ۳۰ میلیون هوادار دارد و اگر یک میلیون نفر از این ۳۰ میلیون هوادار هر شش ماه یکبار ۵۰ هزار تومان هم به باشگاه کمک کنند ما هر شش ماه ۵۰ میلیارد بودجه در باشگاه داریم که با کمک هواداران و عاشقان استقلال جمع آوری شده است. به نظرم این طرح باید از خود من شروع شود و من به اندازه ۱۰۰ نفر از این سهام را برای خود بخرم و بعد حتی مدیر عامل و بازیکنان هم در این ماجرا شریک شوند.

رئیس سابق هیئت مدیره باشگاه استقلال در پایان خاطرنشان کرد: این همان سهام باشگاه است که قرار است خصوصی شود، اما با این تفاوت که این پول از طرف عاشقان استقلال جمع شده است. با این شرایط می‌توانیم آرامش کامل را در استقلال داشته باشیم.‌ای کاش در این میان داوری‌ها هم حق استقلال را می‌دادند و اگر این طور بود استقلال در حال حاضر صدرنشین جدول بود و امیدواریم دوباره این تیم را در صدر آسیا ببینیم.

 

بیشتر بخوانید:

سیدمهدی هنرپیشه نقش اول سکانس سیزدهم/آمار رحمتی مقابل استقلال

بیشتر ببینید:

اختصاصی مدال/ هادی طباطبایی: استراماچونی مشکلات را تبدیل به انگیزه کرد

تگ ها


باشگاه استقلال رئیس سابق هیئت مدیره استقلال پیشنهاد ویژه احمد سعادتمند علی فتح الله زاده استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال