پیشنهاد پورتو به یک بازیکن ایرانی دیگر؛ اینبار مدافع

مدافع ایرانی ترابزون اسپور با پیشنهادی از پورتو پرتغال مواجه شده هرچند این انتقال منوط به مجوز باشگاه ترکیه ای است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، مجید حسینی مدافع سابق استقلال که در باشگاه ترابزون اسپور از تیم های سوپرلیگ ترکیه توپ می زند در ماه های اخیر با پیشنهادات جالبی از سوی برخی از باشگاه های اروپایی مواجه شده اما آخرین و جالب ترین پیشنهاد او از باشگاه پورتو قهرمان پرتغال است که چند روز قبل مهدی طارمی مهاجم ایرانی را به خدمت گرفت.


مجید حسینی که یک فصل دیگر با ترابزون قرارداد دارد از ماه ها قبل مورد توجه باشگاه سامپدوریا ایتالیا قرار گرفت اما پیشنهاد بالای باشگاه ترابزون نه تنها این انتقال بلکه حضور این بازیکن در باشگاه های دیگر اروپایی را سخت کرده است.  گفته می شود در حالی که سامپدوریا حاضر بود ۱.۵ تا ۲ میلیون یورو برای این انتقال بدهد اما ترابزون خواهان مبلغ ۵ میلیون یورو بود و این اتفاق رخ نداد.


تیم های هرتابرلین و ساسولو از آلمان و ایتالیا نیز مشتری های مجید حسینی بوده اند که کماکان پشت این پیشنهاد سنگین تیم ترکیه ای مانده اند.


اما مدیربرنامه های مجید حسینی در گفت و گویی در ارتباط با این بازیکن داشت گفت که طی یکی روزهای اخیر گذشته دو پیشنهاد جدید و جالب توجه به این مدافع ملی پوش رسیده است. وینسنت کمپانی بازیکن سابق تیم های ملی بلژیک و منچستر سیتی که در حال حاضر سرمربی تیم اندرلخت بلژیک است خواهان مجید حسینی شده و روز گذشته مسئولان این باشگاه درهای مذاکره را با مدیربرنامه های این بازیکن گشودند.


اما اندرلخت یک رقیب سرشناس دارد و آنطور که مدیربرنامه های حسینی می گوید پورتو قهرمان پرتغال که مهدی طارمی را هم در اختیار دارد خواهان جذب مدافع تیم ملی ایران است.


حسینی یک فصل دیگر با ترابزون قرارداد دارد و این باشگاه خواهان تمدید قرارداد این بازیکن برای دو فصل دیگر است. گفته می شود در آخرین مذاکرات مجید و باشگاه ، ترابزون حاضر شده مبلغ ۵ میلیون یورو درخواستی اش را به ۴ میلیون تقلیل بدهد.
بنابه گفته مدیربرنامه های مجید حسینی دو باشگاه پورتو و اندرلخت مذاکراتشان را برای انتقال این بازیکن با ترابزون آغاز کرده اند.

بیشتر بخوانید:

شرط عجیب سید مجید حسینی برای ترابزون

 

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۱ ۲۰۲۰ پورتو سید مجید حسینی نقل و انتقالات اروپا ترکیه فوتبال ایران فوتبال