پیشنهاد پوچتینو عملی می‌شود؛ عکس تیمی با حضور کل بازیکنان

یوفا با پیشنهاد پوچتینو موافقت کرده است...

یوفا با پیشنهاد مائوریسیو پوچتینو، مبنی بر حضور همه بازیکنان در عکس تیمی پیش از فینال لیگ قهرمانان موافقت کرده است.

به گزارش مدال، تاتنهام در فصل نقل و انتقالات تابستان گذشته بازیکنی جذب نکرد و با توجه به مصدومیت بازیکنی چون هری کین یا محرومیت سون هیونگ مین در بازی رفت برابر آژاکس، پوچتینو مجبور شد بارها دست به تغییر ترکیب خود بزند و در همین رابطه وی پیشنهادی جذاب به یوفا ارائه داد.

تاثیرگذاری بازیکنانی مانند لوکاس مورا یا فرناندو یورنته در صعود تاتنهام به فینال لیگ قهرمانان که در اوایل فصل کمتر مورد استفاده قرار می‌گرفتند، باعث شد که پوچتینو از یوفا بخواهد قوانین مربوط به عکس‌های تیمی پیش از فینال لیگ قهرمانان را تغییر دهد و اکنون یوفا با این پیشنهاد موافقت کرده است و بر این اساس هر 25 بازیکن در عکس تیمی حضور پیدا خواهند کرد.

پوچتینو در این رابطه گفته بود: "حضور تنها 11 بازیکن در عکس تیمی دردناک و ناراحت‌کننده است. من چند هفته پیش پیشنهاد دادم که کل بازیکنان تیم در عکس باشند و یوفا نیز پیشنهاد من را قبول کرد. ما در مورد مشکلات زیادی در انگلیس صحبت می‌کنیم و در فینال می‌توانیم به میلیون ها نفر ارزش و اهمیت همبستگی را نشان دهیم.

فوتبال یک ورزش دسته جمعی است و 25 بازیکن تیم همگی بسیار مهم هستند و انرژی بازیکنانی که بازی نمی‌کنند نیز در رختکن تعیین‌کننده خواهد بود."

اخبار مرتبط:

یک دقیقه سکوت به احترام ریس در فینال لیگ قهرمانان اروپا

همه‌چیز درباره فینال امشب مادرید؛ 173امین نبرد، تاریخ را می‌نویسد

تگ ها


واندا متروپولیتانو فینال مادرید فینال لیگ قهرمانان اروپا مائوریسیو پوچتینو تاتنهام UEFA Champions League فوتبال