پیشنهاد پی اس جی برایم جذاب‌تر از بارسلونا بود

ستاره هلندی در نشست خبری بازی با اوکراین در مورد دلیل ترجیح دادن پی اس جی به بارسلونا صحبت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، ۲ روز پیش خبری که بسیاری از چند روز پیش منتشر بودند، بالاخره رسمی شد. جورجینیو واینالدوم هافبک هلندی لیورپول پس از ۵ فصل خوب در این باشگاه با اتمام قراردادش از این پس برای پی اس جی به میدان خواهد رفت.

واینالدوم دو هفته پیش ابتدا با بارسلونا وارد مذاکره شد. مدیر برنامه های او چند دور مذاکرات مثبت با باشگاه کاتالان داشت و حتی روز تست پزشکی او نیز مشخص شده بود. برنامه بارسا معرفی واینالدوم در اواسط هفته بود اما در نهایت او با دریافت پیشنهاد مالی به مراتب بهتر از پی اس جی، تصمیم گرفت به باشگاه پاریسی ملحق شود.

واینالدوم در نشست خبری امروز خود و در مورد مذاکراتش با بارسلونا گفت:« تصمیم خیلی دشواری بود. با بارسا ۴ هفته مذاکره داشتیم ولی پی اس جی کمی سریع تر عمل کرد و پروژه این تیم نیز متقاعد کننده تر بود. گفتم که دشوار بود چرا که بارسا واقعا به جذب من ابراز علاقه نشان داده بود. فکر می کردم در نهایت به بارسا بروم چون تا مدت ها تنها تیمی بود که پیشنهادی جدی به من داده بود.»

واینالدوم در ادامه گفت:« باید تصمیم سختی می گرفتم؛ واقعا سخت چون هر دو از باشگاه های بزرگ دنیا هستند. بازی برای هر دو تیم افتخار است و در نهایت انتخاب من پی اس جی بود. می خواستم قبل از شروع یورو تیم بعدی ام را انتخاب کنم و حالا خیالم از هر جهت آسوده تر است.»

تگ ها


پاری سن ژرمن جورجینیو واینالدوم فوتبال جهان پاری سن ژرمن لوشامپیونه فرانسه فوتبال