پیشنهاد یوونتوس برای ایکاردی؛ مویس کین + ۲۰ میلیون یورو

یوونتوس قصد دارد برای به خدمت گرفتن مائورو ایکاردی مویسه کین به علاوه ۲۰ میلیون یورو را به اینتر پیشنهاد کند...

مائورو ایکاردی مورد توجه سران یوونتوس است.

به گزارش مدال، جدایی ایکاردی از اینتر قطعی شده اما هنوز تیمی به طور جدی برای خرید وی وارد مذاکره نشده و تیم بعدی او نامشخص است. شبکه رای مدعی شد یوونتوس حاضر است برای خرید مائورو ایکاردی مبلغ 20 میلیون یورو به اضافه مویس کین، ستاره جوان و ایتالیایی خود را راهی سن‌سیرو کند.

قرارداد مویس کین در سال 2020 به اتمام می‌رسد و با توجه به اینکه هنوز تمدید قرارداد این بازیکن آینده دار انجام نشده، ممکن است یوونتوس حاضر به فروش وی به اینتر در ازای خرید ایکاردی باشد.

با وجود اینکه تیم هایی چون اتلتیکو مادرید، ناپولی و رم هم علاقمند به خرید ایکاردی هستند، اما خود او ترجیح می‌دهد راهی یوونتوس شود و هفته گذشته ملاقاتی بین واندا نارا و فابیو پاراتیچی مدیر باشگاه یوونتوس برای مذاکره در این خصوص صورت گرفته است.

اگرچه ایکاردی تا حدود یک سال قبل چیزی حدود 120 میلیون یورو در بازار ارزش داشت، اما حالا و بعد از حواشی چند ماه اخیر قیمت او به نصف رسیده و یوونتوس نیز نمی‌خواهد مبلغ زیادی برای انتقال او خرج کند. هدف اول اینتر معاوضه بین مائورو ایکاردی و پائولو دیبالاست اما نه باشگاه یوونتوس و نه دیبالا تمایلی به انجام این معامله ندارند و به همین دلیل اینتر شانسی برای خرید شماره 10 بیانکونری در تابستان امسال نخواهد داشت.

اخبار مرتبط:

سوال روز؛ یوونتوس ساری با چه سیستمی بازی می‌کند؟

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان نراتزوری بیانکونری مائورو ایکاردی اینتر میلان یوونتوس سری آ فوتبال