پیشنهاد یک‌ ساله پانیونیوس به مهاجم پرسپولیس

سایت خبری باشگاه پانیونیوس یونان از مدت قرارداد پیشنهادی به مهدی طارمی و علت انتخاب این تیم توسط مهاجم پرسپولیس پرده برداشت ......

سایت خبری باشگاه پانیونیوس یونان از مدت قرارداد پیشنهادی به مهدی طارمی و علت انتخاب این تیم توسط مهاجم پرسپولیس پرده برداشت.

به گزارش مدال به نقل از  ورزش 11 ،  اپیزود دیگری از پرونده انتقال مهدی طارمی شروع شد و این بازیکن پیشنهاد باشگاه پرسپولیس برای ماندن را جهت پیوستن به پانیونیوس رد کرده است، البته باید به خاطر سپرد که مهدی طارمی در اختیار باشگاه پرسپولیس است و در صورت انجام انتقال این بازیکن، تصمیم گیری نهایی مربوط به سران باشگاه ایرانی خواهد بود.

این سایت منتسب به باشگاه پانیونیوس در ادامه با اشاره به علت انتخاب تیم فوتبال این باشگاه توسط ملی پوش ایرانی پرسپولیس نوشته است: مهدی طارمی می خواهد در تیم پانیونیوس بازی کند، زیرا مسعود شجاعی و احسان حاج صفی در این تیم هستند. او معتقد است در این صورت زودتر به باشگاه جدیدش عادت خواهد کرد.

سایت خبری باشگاه پانیونیوس درباره مدت قرارداد مهدی طارمی هم نوشت: باشگاه پانیونیوس به مهدی طارمی پیشنهاد عقد قرارداد یک ساله ارائه کرده و این بدان معناست که او پس از جام جهانی 2018 روسیه جهت تغییر تیمش بازیکن آزاد خواهد بود.

 

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال