پیشنهاد یک میلیون دلاری به بیرانوند/ نگاهی به جراید ورزشی

ادعای جنجالی رامین رضاییان، پیشنهاد یک میلیون دلاری به بیرانوند و شیخ دیاباته گزینه جدید استراماچونی از جمله خبرهای مهم امروز بوده است....

نگاهی داریم به جراید ورزشی چهارشنبه ۱۵  تیر ماه:

*رامین رضاییان: به نماینده استقلال گفتم از خانه من برو بیرون. آنها مبلغی را پیشنهاد دادند که هر کس بود با آنها قرارداد می بست /دلم برای کی روش تنگ شده اما شماره تلفن او را ندارم، دلیلی نداد که از برانکو ناراحت باشم او برای من زحمت کشید. گلزار می تواند در تیم ملی گل کوچک بازی کند.

*خطر قرار گرفتن پنج بازیکن پرسپولیس در لیست مازاد، توصیه بیرانوند به امیری برای بازگشت به پرسپولیس و قرار گرفتن امیری در لیست خرید بعد از تماس بیرانوند.

*شیخ دیاباته مهاجمی که به یوونتوس و بنفیکا گل زده گزینه استراماچونی برای خط حمله استقلال.

*تماشای مخفیانه تمرین استقلال از سوی بیرانوند  در ورزشگاه تهرانسر محل مدرسه فوتبال او و شبیه دانستن تمرینات استراماچونی به تمرینات کی روش از سوی گلر پرسپولیس. 

*بی میلی کالدرون به سید جلال حسینی و ادامه اخبار و شایعات علیه کاپیتان پرسپولیس که با سکوت باشگاه در سه هفته گذشته همراه بوده.

*پیشنهاد  یک میلیون دلاری تیم اروپایی به بیرانوند و احتمال جدایی گلر سرخ ها و بازگشت مشروط و نه چندان  مطمین  او به تمرینات پرسپولیس. 

*ادعای جنجالی مالک پدیده مبنی بر پیشنهاد سه برابری فتحی برای بازگشت رحمتی به استقلال.

*بیرانوند و علیپور منتظر تحقق قول و قرارهای جلسه روز چهارشنبه در باشگاه و بازگشت مشروط  آنها. 

*قرار گرفتن مجدد رضا اسدی هافبک دفاعی گلزن استقلال در لیست خرید آبی ها به دلیل احتمال جدایی علی کریمی و کمبود هافبک دفاعی در استقلال.

*رضا شکاری که احتمالا امروز با پرسپولیس قراداد می بندد تاکید کرده  رای فیفا در پرونده شکایت ذوب آهن به نفع من  خواهد بود و هیچ نگرانی ندارم .

*احتمال جدایی احمدزاده به دلیل اعتراض های هوادران پرسپولیس.

بیشتر بخوانید:

جنجال بزرگ به بهانه لیست مازاد پرسپولیس

 

تگ ها


جراید ورزشی آندره آ استراماچونی رامین رضاییان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال