پیشنهاد 700 هزار دلاری کرانچار به سپاهان

به گزارش مدال به نقل ازورزش سه: هیچ بعید نیست فردا آخرین روز حضور زلاتکو کرانچار روی نیمکت رهبری تیم محبوب اصفهان باشد و این مربی کروات به حضور کوتاه مدت خود در سپاهان پایان دهد چون اختلافات میان او و کادر مدیریتی باشگاه به قدری زیاد است که عملکرد خوب این مربی کروات در هفته های گذشته هم نتوانسته تاثیر چندانی در حل و فصل شدن این اختلافات داشته باشد ......

به گزارش مدال  به نقل ازورزش سه: هیچ بعید نیست فردا آخرین روز حضور زلاتکو کرانچار روی نیمکت رهبری تیم محبوب اصفهان باشد و این مربی کروات به حضور کوتاه مدت خود در سپاهان پایان دهد چون اختلافات میان او و کادر مدیریتی باشگاه به قدری زیاد است که عملکرد خوب این مربی کروات در هفته های گذشته هم نتوانسته تاثیر چندانی در حل و فصل شدن این اختلافات داشته باشد.

از همان روز نخستی که کرانچار با قراردادی موقت و تنها تا پایان فصل هدایت سپاهان را در دست گرفت تا تیم بحران زده نصف جهان را به ساحل آرامش برساند مشخص بود اختلافاتی فاحش در مفاد قرارداد پیشنهادی او با سران باشگاه وجود دارد چون در غیر این صورت قطعا باشگاهی مثل سپاهان و حتی خود مربی مثل کرانچار حاضر نمی شدند تنها برای سه ماه قرارداد ببندند. اما این قرارداد موقت بسته شد به امید این که توافقات نهایی در این مدت حاصل و قرارداد برای مدتی طولانی تمدید شود.

از نصف جهان خبر می رسد دو طرف در مذاکراتی که با هم برای تمدید قرارداد داشتند با اختلاف فاحشی در راه مسائل مالی روبرو هستند چون کرانچار همان طور که در ابتدای ورودش به اصفهان و آغاز مذاکرات برای جانشینی عبدا.. ویسی خواستار قراردادی یک و نیم ساله به ارزش تقریبی یک میلیون دلار شده بود حالا برای تمدید این قرارداد برای یک فصل دیگر روی مبلغ 700 هزار دلار (چیزی در حدود دو و نیم میلیارد تومان) تاکید دارد که پرداخت چنین مبلغی آن هم برای باشگاهی مثل سپاهان که با کم شدن بودجه فصل بعد روبرو شده محال است.

در پاسخ به این پیشنهاد اما سپاهانی ها تنها با پرداخت نیمی از این مبلغ موافقت کرده و تنها راه تمدید قرارداد را موافقت کرانچار با تخفیف 50% از خواسته مالی دانسته اند چیزی که به شدت از سوی مربی کروات با آن مخالفت شده تا طرفین برای رسیدن به تفاهم فاصله بسیار دوری با هم داشته باشند. سپاهانی که امیدوار است برای لیگ هفدهم بار دیگر تیمی در حد قهرمانی داشته باشد با توجه به کمبودهای مالی اصلا نمی تواند بودجه ای به این اندازه برای مربی خود هزینه کند از همین رو در تمام مذاکرات قبلی خواستار تخفیف از مربی کروات شده است.

به همین خاطر هم هست که نه مدیران باشگاه سپاهان نه کرانچار در روزها و هفته های گذشته هیچ کدام پاسخی قانع کننده به سرنوشت تمدید قرارداد و ادامه همکاری ندادند چون امیدی به این توافق ندارند تا دومین تجربه حضور این مربی کروات در باشگاه محبوب نصف جهان تنها به 6 بازی و دو ماه حضور در اصفهان ختم شود آن هم با حسن ختامی که کرانچار امیدوار است به نیکی باشد چون جدال فردا با استقلال می تواند زمینه تثبیت جایگاه چهارمی سپاهان در لیگ شانزدهم و همچنین رسیدن به سهمیه احتمالی پلی آف لیگ قهرمانان آسیا را در پی داشته باشد به شرطی که تراکتورسازی عنوان قهرمانی حذفی را به خود اختصاص دهد.ش

تگ ها


اخبار روز سپاهان فوتبال