پیشنهاد PSG به مسی رسید؛ خطر بیخ گوش بارسا

در حالی که بارسلونا نتوانسته مشکل تمدید با لیونل مسی را حل کند، پی اس جی به شکل جدی با او وارد مذاکره شده است....

به گزارش "ورزش سه"، آینده لیونل مسی در بارسلونا همچنان مبهم است. چند روز پیش به شکل رسمی قرارداد او با بارسا پایان یافت و پس از ۲۱ سال مسی دیگر هیچ تعهدی به باشگاه کاتالان ندارد ولی خوان لاپورتا رئیس باشگاه در مصاحبه های اخیر خود همواره تاکید کرده است که مسی ماندنی است و تنها به دنبال راه حلی برای ثبت نام او در فهرست باشگاه هستند.

در واقع مشکلات مالی عدیده بارسا و خطر نقض فیرپلی مالی باعث شده تا قرارداد جدید مسی نهایی نشود. بارسلونا باید تعدادی از بازیکنانش را بفروشد یا از دستمزد بسیاری از بازیکنانش کسر کند تا بتواند نام لیونل مسی را در فهرست خود به ثبت برساند که البته کار ساده ای نخواهد بود.

لالیگا برای باشگاه ها بودجه ای معین در مورد دستمزدها تعیین کرده و در بارسلونا از این حیث دچار مشکل هستند.

در چنین شرایطی آاس ادعا کرده است که پی اس جی نخستین پیشنهاد خود را به لیونل مسی ارائه داده است. در روزهایی که لاپورتا سخت در تلاش برای رفع مشکل تمدید با مسی است، پاریسی ها تحرکات جدی خود برای شکار فوق ستاره آرژانتینی را شروع کرده اند.

پاریسی ها البته فعلا عجله ای ندارند و منتظر پایان کار مسی در کوپا آمه ریکا هستند تا مذاکرات را جدی تر پی بگیرند. آنها اطمینان دارند که بارسلونا نمی تواند به زودی مشکل تمدید مسی را حل کند. 

جذب مسی و رونالدو رویای قدیمی ناصر الخلیفی مدیر پی اس جی است و از سال ۲۰۱۱ او تلاش داشته حداقل یکی از این دو فوق ستاره را به پاریس بیاورد. بدون شک اولویت مسی تمدید با بارسلوناست ولی اگر موانع قانونی برداشته نشوند، شاید او در نهایت مجبور شود پیشنهاد پی اس جی را قبول کرده و دوباره با نیمار هم تیمی شود.

تگ ها


پاری سن ژرمن لیونل مسی فوتبال جهان پاری سن ژرمن بارسلونا لالیگا لوشامپیونه فرانسه فوتبال