پیشکسوت استقلال :بازیکن خارجی که روی نیمکت بنشیند یعنی فاجعه!

هادی نراقی پیشکسوت استقلال شرایط این تیم را برای فصل جاری مناسب نمیداند ......

هادی نراقی پیشکسوت استقلال شرایط این تیم را برای فصل جاری مناسب نمی‌داند.

به گزارش مدال، ایلنا نوشت؛ هادی نراقی پیشکسوت استقلال شرایط این تیم را برای فصل جاری مناسب نمی‌داند وی که عضو کمیته انضباطی استقلال هم محسوب می‌شود در شرایط به وجود آمده برای دو بازیکن این تیم اعلام کرد از مدیریت و کادر فنی آبی‌پوشان حمایت خواهد کرد.

نظرتان در مورد نتایج استقلال چیست؟
باید قبول کنیم تیم استقلال امسال درست بسته نشده است اکثرا نفرات ثابت این تیم که همگی تاثیرگذار بوده‌اند از تیم جدا شده‌اند و همین باعث می‌شود که ما سطح توقع را پایین بیاوریم. یک تیم برای قهرمان شدن به یک فاکتور اساسی نیاز دارد و آن هم این است که اول فصل بتواند نفرات خوبی را جذب تیم کند اما استقلال در اول فصل زمان را برای گرفتن بازیکنان خوب از دست داد و همین باعث شد که اکثر نفرات خوبش از تیم جدا شوند.

خیلی‌ها معتقدند با توجه به نتایج ضعیف، شفر باید از تیم جدا شود؟
از نظر من شفر در حال حاضر مقصر نیست مشکل استقلال چیزهایی بود که من گفتم نباید یادمان برود این همان شفری است که فصل گذشته توانست استقلال را از ته جدول بالا بیاورد و توانست بهترین نتایج را در یک نیم فصل کسب کند.

به عنوان مهاجم پیشین استقلال عملکرد آنها را در فصل جاری چطور دیده‌اید؟
با احترامی که برای همه آنها قائل هستم همه آنها را روی هم بگذارید چیزی از آنها در نمی‌آید مهاجم باید برای دروازه حریف خطرناک باشد اما اینها هیچ خطری روی دروازه تیم‌های مقابل ندارند. البته این را هم باید در نظر بگیرید تیم باید یک هافبک شش دانگ هم داشته باشد که بتواند به مهاجمان توپ‌رسانی کند با این وضعیت اقتصاد هم که نمی‌توان بازیکن خوب را جذب کرد. به نظر من اگر روی تیم‌های پایه‌ای بیشتر کار کنیم بازدهی بیشتری در پرورش بازیکن خواهیم داشت. در روزهایی که هواداران استقلال فقط از تیم برد می‌خواهند نمی توان همه چیز را از صفر شروع کرد شما نگاه کنید در گذشته ادینیو به ایران آمد و بازیکنی بود که از همه جا گل می‌زد اما الان استقلال بازیکن خارجی خریده است و می‌آید روی نیمکت می‌نشیند واین یعنی فاجعه. اگر قرار است بازیکن خارجی نیمکت نشین باشد چرا بازیکن جوان را روی نیمکت قرار ندهیم هم از نظر مالی به صرفه است باعث کسب تجربه برای بازیکن جوان می‌شود.

شما عضو کمیته انضباطی استقلال هم هستید تکلیف دو بازیکنی که به صورت موقت از تیم اخراج شده‌اند به کجا رسید؟
از این موضوع ا طلاعی ندارم که چه اتفاقی افتاده است که این دو بازیکن کنار گذاشته شده‌اند اما اگر مساله بی‌انضباطی باشد ما از مدیریت باشگاه و کادر فنی حمایت خواهیم کرد. تیمی موفق می‌شود که بتواند از نظر انضباط بهترین عملکرد را داشته باشد.

فکر می‌کنید استقلال در پایان نیم‌فصل چه رتبه‌ای را کسب کند؟
استقلال نیاز به زمان دارد تا بتواند به هماهنگی برسد به شخصه فکر می‌کنم استقلال در پایان نیم فصل اول در رتبه‌های هفتم یا هشتم قرار بگیرد.

تگ ها


استقلال فوتبال