پیشکسوت استقلال تاکید کرد؛ استقلال باید برای آسیا تقویت شود

سعید بیگی پیشکسوت باشگاه استقلال معتقد است که این تیم برای حضور پرقدرت در رقابت های آسیایی باید چند بازیکن دیگر جذب کند....

به گزارش مدال، با مشخص شدن برنامه حضور استقلال در آسیا، این تیم کمتر از سه ماه زمان دارد تا برای حضور در مرحله پلی آف این مسابقات آماده شود. 

سعید بیگی پیشکسوت آبی پوشان در این خصوص اظهار داشت: در زمانی که تا حضور استقلال در لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده، مدیران تیم باید با بر طرف کردن موانع مالی، به تقویت آن بپردازند. 

وی اضافه کرد: دو بازیکن مهم استقلال مثل شجاعیان و کریمی به دلیل مصدومیت تا پایان فصل همراه این تیم نیستند و حداقل این که باید به جای این دو، بازیکنانی در حد تیم استقلال جذب شوند. ضمن این که ما در خط حمله هم به مهاجمان باتجربه دیگری نیاز داریم تا قدرت تیم در غیاب مهره‌های کلیدی حفظ شود.

پیشکسوت آبی پوشان گفت: حالا که این تیم ظرفیت موفقیت در لیگ برتر و آسیا را پیدا کرده، امیدوارم تدابیر مهمی در این خصوص اندیشیده شود تا این اتفاق مهم در این فصل بیفتد.

بیگی در خصوص دیدار این تیم مقابل نساجی در هفته یازدهم لیگ برتر خاطرنشان ساخت: امیدوارم وقفه‌ای که در لیگ افتاد باعث قطع نوار پیروزی‌های استقلال نشود. اگر آبی پوشان بتوانند با شرایط پیش از تعطیلات، در قائمشهر با نساجی دیدار کنند و آنجا هم پیروز شوند، شانس شان برای دیدار بزرگ و فینال گونه هفته دوازدهم مقابل سپاهان به مراتب بیشتر خواهد شد.

هافبک پیشین آبی پوشان گفت: امیدوارم شرایط تیم به گونه‌ای باشد که در پایان نیم فصل نخست بتوانیم این تیم را در صدر جدول لیگ برتر مشاهده کنیم. 

بیشتر بخوانید:

تعطیلی هم مانع تمرین دروازه‌بانان استقلال نشد!

تگ ها


سعید بیگی بیگی استقلال سعید بیگی استقلال تقویت استقلال اخبار باشگاه استقلال فوتبال