پیشکسوت استقلال: تیم در چند پست بازیکن می‌خواهد، به فکر مردم باشید!

مهاجم اسبق باشگاه استقلال گفت: باید آرزو کرد مسئولان هرچه سریع‌تر وضعیتی ایجاد کنند که باشگاه در آرامش کارش را پیش ببرد....

 

به گزارش مدال و به نقل از خبرورزشی، فراز فاطمی ضمن آرزوی موفقیت برای فرهاد مجیدی ابراز امیدواری کرد شرایطی که در این ماه‌ها بر باشگاه استقلال حاکم شده هرچه زودتر سامان یافته و طرفداران تیم نفس راحتی از این بابت بکشند. 

از استقلال خبر دارید؟
کما بیش اخبار تیم را پیگیری می‌کنم. از پیوستن ارسلان مطهری به استقلال خوشحال شدم ولی جذب تنها یک نفر، دردی از این تیم دوا نمی‌کند. استقلال باید برای بازگشت به لیگ، ورود به آسیا و همه اتفاقاتی که در ادامه باید پیش رو داشته باشد، یارگیری خوبی می‌کرد.

الان اوضاع خوب نیست؟
شنیدم میلیچ هم گفته نمی‌آید! این خوب نیست. الان استقلال یک دفاع چپ دارد که میلاد زکی‌پور است که او هم خودش مدت‌ها مصدوم بود. استقلال باید درون دروازه بازیکن بگیرد. باید در دفاع یارگیری کند و از همه مهمتر اینکه پشت مهاجم باید یک هافبک نفوذی خوب مانند پاتوسی جذب کنند که البته او هم رفت.

خبر دارید چرا نیامد؟
نه! نمی‌خواهم هم بدانم. قحطی بازیکن که نشده است. اگر تیم نقل و انتقالاتی استقلال درست کار کند حتماً در لیست بازیکنان این پست نفر دوم و سومی را در چنته دارد که باید حالا سراغش بروند.

کمی برای این کار‌ها دیر نیست؟
دیر شده ولی بالاخره باید یک کاری کرد. استقلال حدود یک ماه تمام است که نه تاکتیک گروهی و تیمی اش را درست و حسابی تمرین کرده نه بدنسازی داشته و نه در این مدت کوتاه توانسته خوب برای لیگ آماده شود. نمی‌دانم بازی با فولاد برگزار می‌شود یا نه ولی اگر برگزار شود می‌تواند مسابقه سختی برای استقلال باشد. تا جایی که خبر دارم تیم فولاد بیش از دو هفته است تمریناتش را استارت زده ولی استقلال هنوز به پایان هفته اول هم نرسیده است. اوضاع خوبی نیست.

ماجرای استعفا‌های متوالی در باشگاه و تیم را هم شنیده‌اید؟
این اصلاً خوب نیست. این وضعیت بیش از هر چیز ته دل هوادار را خالی می‌کند. هواداری که باید روی سکو و درون ورزشگاه با قدرت تیمش را حمایت کند این‌قدر در این مدت تنش داشته و بالا و پایینش کرده‌اند که حال خوبی ندارد. نه یارگیری درست و حسابی و کار تیمی! فقط امیدوارم همه این مسائل در نهایت پایان بدی برای تیم نداشته باشد.

منظورتان پلی آف آسیاست؟
دقیقاً! اگر استقلال نتواند در این دو بازی موفق عمل کند شرایط باز هم برای تیم بدتر می‌شود. باید آرزو کرد مسئولان هرچه سریع‌تر وضعیتی ایجاد کنند که باشگاه در آرامش کارش را پیش ببرد.

 


بیشتر بخوانید:

رسمی؛ باقری از استقلال جدا شد

تگ ها


فراز فاطمی فرهاد مجیدی مدیران استقلال نقل و انتقالات پاتوسی زکی پور میلیچ مطهری فوتبال