پیشکسوت استقلال ؛ حق منصوریان نبود اینطور برود

به گزارش مدال به نقل از ایوب اصغرخانی در گفتگو باخبرنگار مهر، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال و مشخص نشدن سرمربی این تیم بعد از استعفای علیرضا منصوریان گفت: شرایط تیم استقلال در این فصل بسیار عجیب بود و فشار هم بر علیرضا منصوریان بیش از حد زیاد بود ......

به گزارش مدال به نقل از ایوب اصغرخانی در گفتگو با خبرنگار مهر، درباره شرایط تیم فوتبال استقلال و مشخص نشدن سرمربی این تیم بعد از استعفای علیرضا منصوریان گفت: شرایط تیم استقلال در این فصل بسیار عجیب بود و فشار هم بر علیرضا منصوریان بیش از حد زیاد بود. قبول دارم که منصوریان هم مثل همه انسان های دیگر اشتباهاتی داشت، اما حق او نبود که اینطور مظلومانه از استقلال برود. دلم برای او سوخت و هرگز دوست نداشتم او به این شکل از استقلال برود. در واقع با شکست خوردن منصوریان در استقلال یک نسل از مربیان جوان شکست خوردند و حالا دیگر به راحتی به امثال منصوریان ها در تیم استقلال اعتماد نمی شود.

مربی سابق تیم جوانان استقلال بیان داشت: دستاورد بزرگ منصوریان مطرح کردن جوانان زیاد در استقلال و تبدیل کردن چند بازیکن جوان به چند ستاره در این تیم بود. اما فشار هواداران بر او آنقدر زیاد بود که هیچ یک از محسنات او و خدماتی که به تیم کرد، دیده نشد.

وی افزود: نمی دانم قرار است چه کسی جای منصوریان را بگیرد، اما از صمیم قلب آرزو می کنم که مربی جدید چه ایرانی باشد چه خارجی موفق باشد و فضا برای او به  اندازه منصوریان مسموم نباشد. چون با این شرایطی که منصوریان در آن کار کرد هر مربی دیگری هم شکست می خورد. هیچ مربی داخلی و خارجی ضمانت موفقیت در استقلال ندارد.

اصغرخانی که از پیشکسوتان فوتبال تبریز و تیم ماشین سازی هم محسوب می شود در خصوص شرایط این تیم بیان داشت: من متولد شهر سردرود در استان آذربایجان هستم اما در سن ۱۶ سالگی به تیم ماشین سازی پیوستم و با افتخار اعلام می کنم که بعد از ۱۰ سال بازی کردن برای این تیم به استقلال پیوستم. همانطور که خودم را استقلالی می دانم، هوادار تیم ماشین سازی هم هستم و به آن افتخار می کنم و روی این تیم هم تعصب داشته و بازی های آن را دنبال می کنم.

پیشکسوت فوتبال آذرباییجان اضافه کرد: به این تیم در لیگ دسته  اول بسیار امیدوارم و مطمئنم که رسول خطیبی باز هم می تواند با این تیم موفق باشد. ماشین سازی از تیم های ریشه دار استان آذربایجان است و هواداران زیادی دارد که در موفقیت دوباره این تیم می توانند نقش مهمی داشته باشند

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال