پیشکسوت استقلال: دربی بهترین فرصت برای آشتی با هواداران است

سهراب بختیاری‌زاده، بازیکن پیشین تیم استقلال دربی نودم تهران را بهترین فرصت برای آبی‌پوشان می‌داند تا با هواداران‌شان آشتی کنند....

به گزارش مدال، سهراب بختیاری‌زاده درباره دربی نودم تهران که روز یکشنبه هفته آینده برگزار می‌شود، اظهار داشت: استقلال و نفت مسجدسلیمان در دیدار یکشنبه شب خوب بازی کردند. استقلال بعد از گلی که زد، بازی را بست. نمی‌دانم شاید بازیکنان این تیم از لحاظ روحی و روانی در حال و هوای دربی بودند. جدا از اشتباهات داوری این دیدار که نمی‌خواهم به آن بپردازم، استقلال می‌توانست برنده بازی باشد.

«نتیجه هیچ مسابقه‌ای را نمی‌توان پیش‌بینی کرد، به خصوص اگر دربی باشد.» وی با بیان این جمله افزود: استقلال در حال حاضر دو حالت دارد، نخست اینکه دربی را تبدیل به فرصت کند. بردن پرسپولیس دور از دسترس نیست و شاگردان استراماچونی می‌توانند با شکست این تیم امتیازات از دست رفته بازی‌های قبلی را جبران کنند. بازیکنان استقلال باید بدانند شکست پرسپولیس شدنی است. تازه‌ واردهای استقلال باید در دربی با تمام وجود کیفیت‌شان را نشان دهند. آنها اگر قرار است در استقلال ماندگار شوند و حداقل از عملکرد خودشان راضی باشند، از دربی استفاده کنند.

بازیکن پیشین تیم فوتبال استقلال خاطر نشان کرد: حالت دوم این است که استقلال خدا ناکرده نتیجه نگیرد تا کارش از لحاظ روحی و روانی سخت شود. به بازیکنان استقلال توصیه می‌کنم که بازی را برای خودشان سخت نگرفته و با تمام وجود بازی کنند. آنها باید دنبال این باشند که از فرصتی که پیش روی آنهاست، به نحو احسن استفاده کنند. پرسپولیس رقیب قابل احترامی است، اما شرایط متفاوتی به نسبت استقلال ندارد. آنها ضعف‌هایی دارند که در بازی‌های اخیر نشان داده‌اند. بازیکنان تأثیرگذار پرسپولیس در هفته‌های اخیر از شرایط آرمانی دور بوده‌اند و بازیکنان استقلال می‌توانند از این فاکتور بهره لازم را ببرند.

بختیاری‌زاده ادامه داد: بازیکنان جوان استقلال تشنه پیروزی هستند و باید با تمام وجود بازی کنند. آنها اگر توصیه‌ای را که داشتم، مدنظر قرار دهند و با تمرکز بازی کنند، می‌توانند برنده دربی باشند. بردن پرسپولیس در این هفته مزیت زیادی دارد و بازیکنان و مربیان استقلال می‌توانند با هواداران آشتی کرده و دل‌شان را به دست بیاورند. به نظرم، استقلال اگر از نظر روحی و روانی تقویت شود و ارتقا پیدا کند، می‌تواند پرسپولیس را شکست دهد.

 

بیشتر بخوانید:

مشکلات استقلال باید ریشه ای حل شود/نامجومطلق: هواداران نگران هستند

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال دربی 90 هواداران استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال