پیشکسوت استقلال: مجیدی باید در نقل و انتقالات نقاط ضعف را پوشش دهد

پیشکسوت باشگاه استقلال گفت: در این که هواداران استقلال از فرهاد مجیدی حمایت می‌کنند تردیدی ندارم اما با این وجود کار او در این تیم ساده نیست....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، سرانجام و پس از کش و قوس‌های فراوان و بعد از قطعی شدن عدم بازگشت استراماچونی به تهران، قرعه سرمربیگری آبی‌ها به اسم فرهاد مجیدی افتاد تا سرمربی موقت فصل گذشته این تیم در نیم فصل دوم هدایت آنها را بر عهده داشته باشد.
سعید بیگی در گفتگویی در این رابطه اظهار داشت: مجیدی ویژگی‌های مثبت زیادی دارد که در مقایسه با تنها نقطه ضعف او که کم تجربگی است، چربش دارد و نشان می‌دهد حضور او روی نیمکت آبی پوشان در مجموع انتخاب خوبی است.

وی افزود: این را قبول ندارم که مجیدی تنها گزینه موجود بود. شاید گزینه‌های موجود در این مقطع زیاد نبودند، اما در بین همین گزینه‌ها مجیدی گزینه معقول ترین است که حمایت هواداران را هم همراه خواهد داشت.

هافبک پیشین آبی پوشان تصریح کرد: هواداران استقلال از مجیدی حمایت می‌کنند و بستر را برای موفقیت وی فراهم می‌کنند. موردی که شاید او را در بدو کار آزار دهد، مقایسه ناخودآگاهی است که بین تیم او و تیم استراماچونی صورت می‌گیرد. اگر مجیدی بتواند در دو سه بازی اول چهره تهاجمی داشته باشد و پیروزی‌های خوبی به دست آورد، این فضا را خواهد شکست اما در غیر این صورت کار ساده‌ای تا پایان فصل پیش رو ندارد.

بیگی تاکید کرد: مجیدی از خانواده استقلال است و بر همه حواشی و زوایای پنهان این باشگاه اشراف دارد و با شناخت و آگاهی کامل این مسئولیت را پذیرفته است. این موضوع به پیشبرد اهداف او در این تیم کمک می‌کند.

پیشکسوت آبی پوشان با اشاره به نقش بازیکنان بزرگ و باتجربه استقلال در این مقطع بیان داشت: باتجربه تر ها نقش مهمی دارند و می‌توانند به فرهاد و در نهایت به تیم خودشان کمک کنند. بازیکنانی مثل وریا، علی کریمی، حسین حسینی و دیگران. آنها هستند که باید بازوی اجرایی سرمربی درون تیم باشند.

وی با اشاره به نقل و انتقالات زمستانی بیان داشت: ترمیم نقاط قوت در نقل و انتقالات زمستانی بسیار مهم است. بدیهی است که استقلال در چند پست نیاز به بازیکنان باتجربه‌ای دارد که خلاء های موجود را برطرف کنند و امیدوارم این انتخابات هوشمندانه و در کمترین زمان ممکن صورت گیرد.

 


بیشتر بخوانید:

رحمان رضایی: خلیل‌زاده نرمش نشان داد و با خواسته های استرا موافقت کرد

تگ ها


سعید بیگی فرهاد مجیدی آندره آ استراماچونی نقل و انتقالات فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال