پیشکسوت استقلال: مدیران باشگاه و استراماچونی هر دو مقصرند

پیشکسوت استقلال اظهار داشت: آن‌قدر اخبار ضد و نقیض درباره استراماچونی دیدیم و شنیدیم و خواندیم که واقعاً حوصله‌مان سر رفت....

به گزارش مدال، رضا رجبی، پیشکسوت استقلال اظهار داشت: این وسط نمی‌دانیم چه کسی راست می‌گوید و چه کسی دروغ. دود این اختلافات در چشم استقلال و هوادارانش می‌رود و این دعوا‌ها باعث می‌شود این فصل هم تیم نتیجه نگیرد.
مربی سابق آبی پوشان گفت: اگر ادعای استراماچونی درست باشد که می‌گوید در استقلال عده‌ای هستند که نمی‌خواهند او به تهران بیاید، می‌تواند خیلی راحت یک بلیت هواپیما بگیرد بیاید اینجا و کارش را شروع کند. این حرف خیلی منطقی به نظر نمی‌رسد.
رجبی گفت: من مدیران استقلال را بدون عیب نمی‌دانم و از نظر من سوء مدیریت آن‌ها باعث شده کار به اینجا بکشد، اما استراماچونی هم در کارش مشکلاتی دارد. او بدترین زمان را برای رفتن از ایران انتخاب کرد و بدترین شیوه را برای ادامه مذاکرات در پیش گرفت. اگر ادعای مسئولان استقلال درست باشد و او همه پولش را پیش خواسته باشد که این نقطه تاریکی در کارنامه استراماچونی است و اگر این ادعا صحت نداشته باشد، پس چرا او به ایران بر نمی‌گردد؟
پیشکسوت آبی پوشان گفت: این زمان است که به ضرر استقلال در حرکت است و در این میان مدیران باشگاه و خود استراماچونی مقصرند. به عنوان پیشکسوت باشگاه می‌گویم همه این اتفاقات به تیم ضربات مهلکی می‌زند.
وی در خصوص دوران بعد از استراماچونی گفت: قطعاً کار برای مربی بعد از استراماچونی سخت خواهد بود، چون مردم به دشواری او را بپذیرند. اما آنچه که به اندازه تعیین تکلیف مربی مهم است، تقویت تیم برای نیم فصل دوم است که متاسفانه به نظر می‌رسد این موضوع دغدغه اصلی مدیران باشگاه نیست.

 

بیشتر بخوانید:

مخالفت باشگاه استقلال با استعفای فتح‌الله‌زاده

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال پیشکسوت استقلال رضا رجبی بازگشت استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال