پیشکسوت استقلال: همه باید از مجیدی حمایت کنند

بازیکن سابق تیم استقلال معتقد است که تمامی هواداران و پیشکسوتان باشگاه باید از فرهاد مجیدی حمایت کنند....

به گزارش مدال و به نقل از ایلنا مهدی امیرآبادی بازیکن سابق تیم استقلال معتقد است که تمامی هواداران و پیشکسوتان باشگاه باید از فرهاد مجیدی حمایت کنند تا استقلال موفق شود چرا که این تیم چند سال است درگیر حواشی بوده و قهرمان نشده است و همه کمک کنند تا فرهاد با استقلال نتیجه بگیرد و این اتفاق باعث شود تا مدیران باشگاهها به مربیان ایرانی بیشتر بها بدهند و دیگر دنبال گزینه خارجی نروند.

فرهاد مجیدی سرمربی استقلال شد و شما هم در مراسم معارفه اش حضور داشتید. در مورد هدایت استقلال توسط مجیدی چه نظری دارید؟

 فرهاد از سرمایه‌های باشگاه استقلال است و باید از او حمایت کنیم چون استراماچونی در نهایت نیامد و هواداران از هیات مدیره و وزیر ورزش ناراحت بودند و حتی فرهاد را هم به سختی قبول می‌کردند. باید کمک کنیم تا آقا فرهاد نتیجه بگیرد. اینها سرمایه‌های باشگاه هستند و کمک کنیم نتیجه بگیرند تا باشگاه دوباره دنبال مربی خارجی نرود.

به نظر شما فرهاد مجیدی گزینه مناسبی برای هدایت استقلال است؟

 فرهاد برای این مقطع گزینه بدی نبود و گزینه خوبی است. بقیه اسم هایی که مطرح بود امتحان خودشان را پس داده‌اند و الان نوبت فرهاد مجیدی است. هواداران هم او را دوست دارند و همه کمک کنند و دست به دست هم بدهند تا تیم نتیجه بگیرد و مدیران باشگاهها هم به مربیان داخلی اعتماد کنند.

مجید نامجو مطلق هم به عنوان دستیار مجیدی در استقلال معرفی شد. در این رابطه چه نظری دارید؟

آقا مجید بازیکن بزرگی بوده و در لیگ یک هم مربیگری کرده و می‌تواند کمک خوبی برای آقا فرهاد باشد به شرطی که واقعا حرف بزند و کمک کند نه مثل خیلی‌ها که فقط بودند و پول شان را می‌گرفتند و هیچ کمکی نمی‌کردند. کمک مربی باید واقعا به مربی کمک کند و آقا مجید هم کار کرده و گزینه مناسبی بود و می‌تواند تاثیرگذار باشد.

ستار همدانی هم از سرمایه‌های استقلال بود و مجیدی نتوانست با او کار کند و همدانی استعفا داد. این اتفاق را چطور تحلیل می‌کنید؟

خود آقای همدانی هم مصاحبه کرد و گفت که دوست داشتم کمک کنم اما آقا فرهاد نمی‌خواهد و از استقلال رفت و آرزوی موفقیت کرد. به نظرم آقای همدانی حرفه‌ای گری کرد و خیلی خوب با مساله کنار آمد.

آینده این تیم را چطور می‌بینید؟

امیدوارم هر اتفاقی که می‌افتد نتیجه بگیرند چون فشار روی هواداران است و از نتیج تیم در سالهای قبل ناراحت هستند. من به عنوان بازیکن قدیمی استقلال دوست دارم هواداران ما خوشحال باشند چون آنها همیشه و در هر شرایطی کنار تیم هستند و حق شان است که خوشحال باشند.

حضور ارسلان مطهری در این مقطع به سود استقلال است؟

ارسلان مطهری مهاجم جنگنده و خوبی است و هم درگیر می‌شود و هم گلزن خوبی است و انشالله در استقلال موفق باشد و مثل بعضی از بازیکنان نباشد که در تیم‌های قبلی شان خوب بودند اما در استقلال ضعیف ظاهر شدند.

مطهری هم مثل تبریزی از ذوب آهن به استقلال آمده است . مطهری به سرنوشت تبریزی دچار نمی‌شود؟

دقیقا منظور من هم همین بود و امیدوارم چنین اتفاقی نیفتد و ارسلان مطهری در استقلال بدون حاشیه کار کند و بدرخشد.

استقلال امسال می‌تواند قهرمان شود؟

انشالله شرایط جوری جلو برود که استقلال امسال قهرمان شود چون چند سال است که قهرمان نشده‌ایم و هواداران ناراحت هستند.

استقلال با فرهاد مجیدی در لیگ قهرمانان آسیاموفق می شود؟

با اینکه استقلال فرصت را از دست داد و تمریناتش را دیر شروع کرده و کادر فنی هم تغییر کرده و یک سری بازیکن هم در تیم جا به جا شده‌اند اما بچه‌ها باید بیشتر از قبل تمرین کنند تا به نتایجی که هواداران دوست دارند برسند. کار در آسیا خیلی سخت است و استقلال هم برای استراماچونی زمان را از دست داد و تمرینات دیر شروع شده است اما امیدوارم با تلاش بیشتر بچه‌ها بتوانند در آسیا نتیجه بگیرند و نماینده شایسته‌ای برای فوتبال ایران در آسیا باشیم.

شما که در جلسه معارفه مجیدی حضور داشتید پیشنهاد همکاری از جانب باشگاه نداشتید؟

 کار خودم را دارم و اصلا دنبال این چیزها نیستم. فقط با مدیر عامل صحبت کردم و نکاتی را به ایشان گفتم. برخوردی با آقای خلیل زاده نداشتم و اولین بار بود با هم صحبت می‌کردیم و نکاتی که گفتم را قبول کردند.


بیشتر بخوانید:

ستاره اسبق استقلال در لیست خروج!

 

تگ ها


باشگاه استقلال اخبار استقلال پیشکسوت استقلال مهدی امیرآبادی فرهاد مجیدی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال