پیشگویی عجیب و غریب ستاره تیم دختران ایران(عکس)

مدافع گلزن تیم ملی فوتبال زنان ایران پرده از یک اتفاق ویژه و جالب‌توجه در رختکن تیم ملی برداشت....

به گزارش "ورزش سه" ساعتی پیش تیم ملی فوتبال زنان ایران در اولین مصاف خود در مرحله مقدماتی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۲ هند موفق شد با برتری ۵ بر ۰ تیم ملی فوتبال زنان بنگلادش را از پیش‌روی بردارد و حالا دختران ایران برای رقم زدن اولین صعود به جام ملت‌ها محکوم به پیروزی مقابل اردن هستند. در برتری پنج گله امروز، گلنوش خسروی مدافع پیش‌تاخته تیم ملی نقش‌آفرین یک گل به ثمر رساند.

خسروی که بازیکنی با قابلیت بازی در چند پست به شمار می‌رود، امروز در پست غیر تخصصی خود یعنی مدافع میانی به میدان رفت؛ او در دقیقه ۱۳ با نفوذ عالی روی ارسال کرنر توانست گل دوم تیم ملی زنان را بزند و شادی پس از گل ویژه‌ای را هم انجام داد.

حالا ستاره جوان و ۲۰ ساله تیم ملی فوتبال زنان در پیامی اینستاگرامی، از یادداشت خود در رختکن تیم ملی پیش از بازی با بنگلادش رونمایی کرده است؛ یادداشتی که روی آن دقیقا صحنه گل نوشته شده و به قولی خسروی درخشش خود در مقابل بنگلادش را پیش‌گویی کرده بود.

او پس از آن‌که دروازه بنگلادش را باز کرد، گلش را به خدا تقدیم کرد و دوان دوان به سوی نیمکت تیم ملی و سرمربی رفت تا عیناً اتفاقاتی که پیش‌بینی کرده بود در زمین مسابقه رخ بدهد.

تگ ها


فوتبال بانوان