پیشگیری از ذهنیت مهندسی انتخابات/ اسامی اعضای مجمع اعلام شود

فراخوان ثبت نام و حضور در انتخابات ریاست فدراسیون فوتبال برای اعضای مجمع ارسال شده همچنین در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته است....

به گزارش خبرگزاری مهر، بر این اساس و با توجه به اینکه ثبت نام نامزدها از هفته آینده آغاز می‌شود برخی از اعضای مجمع فدراسیون انتظار دارند اسامی اعضای حقیقی و حقوقی مجمع بر اساس تغییرات اساسنامه جدید اعلام شود.

این اقدام می‌تواند شائبه مهندسی در ساختار مجمع خصوصاً برخی از آراء اعضای منصوب شده از جانب مدیریت حاکم بر فدراسیون فوتبال خصوصاً در بخش تیم‌های ملی را رفع کند.

در روزهای گذشته شایعاتی در خصوص احتمال تغییر برخی مربیان تیم‌های ملی خصوصاً فوتسال آقایان و بانوان همچنین کاپیتان‌های تیم‌ها و ملی فوتسال و فوتبال بانوان مطرح شد.

اشخاص حقیقی که بر مبنای جایگاه حقوقی تعریف شده برای نخستین بار در مجمع حق رای خواهند داشت ممکن است با نگرش و سلیقه انتخاباتی مسئولین فعلی فدراسیون همراه نباشند. بر این اساس تغییر هیچکدام از این اشخاص در آستانه انتخابات قابل پذیرش نخواهد بود و بر همین اساس به منظور پیشگیری از ایجاد هرگونه شائبه لازم است فدراسیون فوتبال با رویکردی شفاف اسامی و سمت‌های کلیه اعضای مجمع جدید مورخ ۱۰ اسفند را رسماً اعلام کند تا امکان تغییر و در پی آن مهندسی احتمالی انتخابات به این صورت منتفی شود.

باید دید واکنش مسئولین فدراسیون فوتبال به درخواست اعضای مجمع که مطالبه رسانه‌ها و اهالی فوتبال نیز به شمار می‌رود چه خواهد بود.

تگ ها


فدراسیون فوتبال مجمع انتخابات اساسنامه فدراسیون فوتبال اساسنامه فدراسیون های ورزشی مجمع انتخاباتی فدراسیون های ورزشی