پیش بازی آرسنال - برایتون

شاگردان ونگر که فراز و فرود زیادی را در ابتدای فصل تجربه می کردند، در 3 بازی اخیر خود نسبتا به ثبات رسیده اند و توانسته اند بهتر از ابتدای فصل نتیجه بگیرند ......

شاگردان ونگر که فراز و فرود زیادی را در ابتدای فصل تجربه می کردند، در 3 بازی اخیر خود نسبتا به ثبات رسیده اند و توانسته اند بهتر از ابتدای فصل نتیجه بگیرند. آرسنال موفق شد 3-0 بورنموث را شکست دهد، سپس مقابل چلسی به تساوی 0-0 دست پیدا کرد و وست بروم را 2-0 شکست داد تا با 10 امتیاز به رده هفتم جدول صعود کند. با این حال دو شکست پیاپی مقابل استوک و لیورپول، ونگر و شاگردانش را تحت فشار قرار داده بود و به نظر می رسد آنها توانسته اند کمی از این فشار بکاهند.

در آن سو برایتون که این فصل به لیگ برتر صعود کرده، با 7 امتیاز در رده چهاردهم جدول لیگ قرار گرفته ولی روند پرفراز و نشیبی را از ابتدای فصل در پیش رفته اند. در دو بازی اخیر دو تیم، 2 پیروزی برای آرسنال شکل گرفته و باید دید که شاگردان ونگر قادر خواهند بود در این بازی نیز به روند خوبشان ادامه دهند یا نه. سانتی کازورلا، کوکلین، ولبک، ایووبی، چمبر و اوزیل به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان در این دیدار نیستند. در آن سو برایتون، کایال، بالدوک و سیدول را در اختیار نخواهد داشت.

ترکیب احتمالی:

تگ ها


اخبار روز فوتبال