پیش بازی آرسنال - تاتنهام ؛دربی حساس شمال لندن

دو تیم آرسنال و تاتنهام، امروز در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

دو تیم آرسنال و تاتنهام، امروز در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

دربی شمال لندن، حساس ترین دیدار روز پرترافیک لیگ برتر است. دو تیم در حالی پا به این دیدار خواهند گذاشت که تاتنهام شرایط بهتری را تا به اینجا تجربه کرده و در فرم بهتری نسبت به حریف خود قرار دارد. شاگردان پوچتینو با کسب 23 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته اند و در 6 بازی اخیر خود، 5 پیروزی به دست آورده اند. به علاوه در چمپیونزلیگ، عملکرد آنها بسیار درخشان بوده و در گروهی با حضور تیم های رئال مادرید و دورتموند، صدرنشین هستند و صعودشان را قطعی کرده اند.

هری کین، ستاره این روزهای تاتنهام که در گلزنی فوق العاده بوده، با آمادگی کامل به این بازی می رسد و در ترکیب تیمش قرار خواهد گرفت که این بهترین خبر برای هواداران تاتنهام است. در سوی دیگر، آرسنال با 19 امتیاز در رده ششم قرار گرفته و در 6 بازی اخیرش، 4 پیروزی و 2 شکست به دست آورده است. آرسنال نسبت به اوایل فصل در شرایط بهتری قرار دارد ولی آنها می دانند که یکی از سخت ترین دیدارهای خانگی فصل پیش رویشان خواهد بود.

ونگر برای این بازی، سانتی کازورلا و اولیویه ژیرو را در اختیار نخواهد داشت و حضور آیووبی، ولبک، کوشیلنی، مصطفی، هولدینگ و اوسپینا هنوز قطعی نیست. در آن سو، ویکتور وانیاما و توبی آلدرویرد به طور حتم به این بازی نمی رسند و حضور لوریس، دله آلی، اریک لاملا، میشل وورم و هری وینکس هنوز مشخص نیست.

 

تگ ها


اخبار روز آرسنال لیگ برتر فوتبال