پیش بازی آرسنال - ساوتهمپتون

دو تیم آرسنال و ساوتهمپتون، امشب در ورزشگاه اتحاد شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

 دو تیم آرسنال و ساوتهمپتون، امشب در ورزشگاه اتحاد شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، این دیدار از حساسیت های ویژه ای برای دو تیم برخوردار است. آرسنال در 5 بازی اخیر خود 2 پیروزی و 3 تساوی کسب کرده و روندی نزولی در هفته های اخیر طی کرده است. آنها که شروع بسیار خوبی در لیگ داشتند و نتایج خوبی کسب کردند، در حال حاضر در رده ی چهارم قرار گرفته اند ولی اختلاف بسیار کمی با چلسی صدرنشین دارند. حال آنها در جام اتحادیه به دنبال صعود به مراحل بالاتر رقابت ها هستند ولی سد محکمی به نام ساوتهمپتون پیش روی آنهاست.


سینتز در هفته های اخیر نتایج خوبی کسب نکرده ولی آنها موفق شده اند تیم های بزرگ را در این فصل متوقف کنند. برای مثال اینتر با ترکیب اصلی خود در خانه ساوتهمپتون، 2-1 مغلوب آنها شد. همینطور لیورپول نیز در لیگ برتر حریف سینتز نشد تا آنها از آن دیدار نیز امتیاز بگیرند. بدین ترتیب آرسنال باید در اوج آمادگی و هوشیاری در این دیدار به میدان برود و خطایی از آنها سر نزند تا بتوانند به دور بعد رقابت ها صعود کنند.


5 تقابل اخیر دو تیم با نتایج جالبی به پایان رسیده است. در حقیقت هر دو تیم به یک اندازه پیروز شده اند. 2 پیروزی برای ساوتهپتون، 2 پیروزی برای آرسنال و 1 تساوی به ثبت رسیده است.

تگ ها


لیگ برتر فوتبال