پیش بازی آرسنال_چلسی

دو تیم آرسنال و چلسی، امشب در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

دو تیم آرسنال و چلسی، امشب در ورزشگاه امیریتس شهر لندن به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
حساس‌ترین دیدار این هفته  لیگ  برتر، بین دو رقیب لندنی برگزار خواهد شد. آرسنال در هفته‌های اخیر شکست ناپذیر  بوده ولی شاگردان ونگر در کسب پیروزی نیز دچار مشکل شده‌اند. توپ‌چی ها با 38 امتیاز در رده ششم جدول قرار دارند و با تیم‌های پایین تر فاصله ایجاد کرده اند ولی برای حفظ رقابت و رسیدن به تیم‌های بالاتر، نیاز به کسب پیروزی در این دیدار دارند. توپ‌چی ها در 6 تقابل اخیر خود در لیگ برتر، 4 تساوی و 2 پیروزی به دست آورده‌اند و روند خوبی را در هفته های اخیر کسب نکرده‌اند. با این حال آنها امیدوارند مقابل مدافع عنوان قهرمانی در خانه به پیروزی دست پیدا کنند.
در آن سو چلسی با 45 امتیاز در رده سوم جدول قرار گرفته و برای بازپس‌گیری رده دوم جدول که یونایتد با یک بازی بیشتر در آن قرارگرفته، نیاز به کسب پیروزی دارند. آبی های لندنی  در 6 تقابل اخیر خود، 4 پیروزی، 1 تساوی و 1 شکست به ثبت رسانده‌اند و نسبتاً در فرم خوبی قرار دارند. به علاوه آنها انگیزه زیادی دارند که با کسب پیروزی مقابل همشهری خود، رده دوم جدول را بار دیگر کسب کنند.
در 6 دیدار اخیر دو تیم، 2 پیروزی برای چلسی، 2 پیروزی برای آرسنال و 2 تساوی حاصل شده و دو تیم عملکرد پایاپایی در دیدارهای رو در رو داشته‌اند. حال باید دید که در این دیدار حساس کدام یک می‌توانند به حریف غلبه کنند. کازورلا، ژیرو، رمزی و کولاسیناچ به علت مصدومیت قادر به همراهی تیمشان نیستند و حضور مونرئال، اوزیل و کوشیلنی هنوز مشخص نیست. چلسی نیز داوید لوئیز و موسوندا را در اختیار نخواهد داشت.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال