پیش بازی اسپانیول - بارسلونا

دو تیم اسپانیول و بارسلونا در دربی کاتالونیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

دو تیم اسپانیول و بارسلونا در دربی کاتالونیا به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
شاگردان والورده که روزهای خوبی را پشت سر می‌گذارند، این فرصت را دارند که اختلاف خود با رئال را به 21 امتیاز برسانند. شب گذشته شاگردان زیدان طبق روال این فصل خود، بار دیگر ناکام بودند و مقابل لوانته به تساوی 2-2 دست پیدا کردند. در صورتی که بارسا امشب پیروز میدان شود، اختلافش با رقیب اصلی خود به 21 امتیاز رسیده و می‌تواند در جهت ثبت رکورد اختلاف گام بردارد. در 6 بازی اخیر، آبی اناری ها موفق به کسب پیروزی در هر 6 بازی شده اند و فرمی فوق العاده دارند. به نظر می‌رسد که آنها امسال به راحتی جام قهرمانی لالیگا را بالای سر خواهند برد و مشکلی در کسب آن نخواهند داشت.
در آن سو اسپانیول با 24 امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است. آنها در 6 بازی اخیر خود، 2 پیروزی، 2 تساوی و 2 شکست تجربه کرده و روند پر افت و خیزی داشته اند. با این حال اسپانیول در کوپا دل ری و در دیدار رفت موفق شده بود بارسا را شکست دهد و همین موضوع می‌تواند روحیه زیادی در بین بازیکنان این تیم برای این دیدار حساس تزریق کند و احتمالا بارسا کار بسیار دشواری پیش رو خواهد داشت.
در 6 تقابل اخیر، 2 پیروزی برای اسپانیول و 4 پیروزی برای بارسا به دست آمده است.  عثمان دمبله تنها غایب آبی اناری ها خواهد بود و حضور فرمائلن و ومس هنوز مشخص نیست.

تگ ها


اخبار روز لالیگا فوتبال