پیش‌بازی اینتر-لاتزیو؛یکی برای لیگ قهرمانان می‌جنگد یکی برای لیگ اروپا

تیم اینترمیلان از ساعت 23:00 امشب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان لاتزیو است....

تیم اینترمیلان از ساعت 23:00 امشب در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان لاتزیو است.

تیم اینترمیلان که هم‌اکنون برای کسب سهمیه لیگ قهرمانان با رم و میلان می‌جنگد باید امشب از سد سختی به نام لاتزیو عبور کند. آن‌ها به شدت درگیر حواشی ایکاردی هستند و اسپالتی هم این مهاجم آرژانتینی را به دلیل عدم عذرخواهی از لیست اینتر برای دیدار امشب خط زده اما در آخرین دیدار خود قبل از تعطیلات ملی توانستند دربی شهر میلان را با برد پشت سر بگذارند تا اندکی از حواشی دور باشند.
در سوی دیگر آبی پوشان شهر رم هم نیم نگاهی به کسب سهمیه لیگ اروپا دارند. آن‌ها هم‌اکنون با ۴۵ امتیاز در رده هفتم قرار دارند اما تعداد بازی‌هایشان از آتالانتای  رده‌پنجمی ۲ عدد کمتر است. آن‌ها در این دیدار چیرو ایموبیله را به دلیل محرومیت و لوکاکو و رادو را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارند. لاتزیویی‌ها از ۳ بازی قبل خود ۷ امتیاز گرفته‌اند و امید دارند به روند رو به رشدشان ادامه دهند.

ترکیب احتمالی اینترمیلان: هندانوویچ – اشکرینیار – د آمبروسیو – میراندا – آساموا – وسینو – بروزویچ – گالیاردینی – پولیتانو – کیتا – پریشیچ
ترکیب احتمالی لاتزیو: استراتوشکا – والاس – آچربی - باستوس – روملو – میلینکوویچ – لیوا – لوییز آلبرتو – لولیچ – کوره‌آ – ایموبیله
آمار اینترمیلان:
اینتری‌ها ۹ بازی از ۱۱ بازی خانگی خود در سری‌آ را با برد پشت سر گذاشتند.
نرآتزوری ۵ بازی است که مقابل لاتزیو شکستی متحمل نشده اند.
آمار لاتزیو: 
بیانکوچلستی در ۳ بازی اخیر ۸ گل زده که شامل برد سه گله در دربی شهر رم بوده‌است.
لاتزیویی‌ها در بازی‌های خارج از خانه ضعیف عمل کرده‌اند و آخرین بار در بهمن ماه توانستند فروزینونه انتهای جدولی را ببرند.