پیش بازی بلاروس - فرانسه

دو تیم بلاروس و فرانسه، امشب در اولین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه بوریسوف آره نا شهر بوریسوف به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

 دو تیم بلاروس و فرانسه، امشب در اولین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه در ورزشگاه بوریسوف آره نا شهر بوریسوف به مصاف یکدیگر خواهند رفت.
 

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، فرانسه پس از شکست در فینال یورو 2016 و در یک قدمی کسب عنوان قهرمانی، حال انگیزه فراوانی دارد تا برای جام جهانی خود را آماده کند. اولین گام آنها در این رقابت ها، تقابل با بلاروس است که به نظر کار دشواری پیش روی شاگردان دشان نخواهد بود. فرانسه در اولین بازی خود پس از یورو 2016 در دیداری دوستانه به مصاف ایتالیا رفت که موفق شد با نتیجه 3-1 این تیم را شکست دهد و به نظر آمادگی خروس ها پس از یورو 2016 نیز دچار افت نشده است.


دو تیم تا به حال 4 بار به مصاف یکدیگر رفته اند که 2 پیروزی سهم فرانسوی ها بوده و یک تساوی و یک پیروزی نیز برای بلاروس به ثبت رسیده است.غایب بزرگ فرانسه همچنان کریم بنزما است که هر چند در حال حاضر مصدوم است ولی دشان همچنان راضی به دعوت او به تیم ملی نشده است.

تگ ها


فوتبال