پیش بازی رئال مادرید -بارسلونا

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا، امشب در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت ......

دو تیم رئال مادرید و بارسلونا، امشب در دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو شهر مادرید به مصاف یکدیگر خواهند رفت.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، سپیدپوشان در دیدار رفت به برتری رسیدند و حالا با اینکه رونالدو را به علت محرومیت در اختیار ندارند ولی شانس اول پیروزی و قهرمانی در این جام هستند. آبی اناری ها در 45 دقیقه اول بازی رفت به نظر مستحکم می آمدند ولی ناگهان از هم پاشیدند. ارنستو والورده نیاز به ایجاد تغییراتی در تیمش دارد و تمام نکات مثبت پیش فصل ، با ضد حملات برق آسا رئال به نظر از بین رفته است.

تونی کروس و ایسکو به کلی راکیتیچ و اینیستا را از بازی حذف کردند که این نشانه ای نگران کننده برای بارسلونا است که حالا بیش از هر وقتی به نیمار نیاز داشت. حتی لیونل مسی هم کاملا بی اثر شده بود و بارسا در پیدا کردن فضا در محوطه رئال دچار مشکل شده بود. و نمی توانست میانه زمین را نیز در دست بگیرد که همین باعث شد رئال ضد حملاتی فوق العاده بزند.

برای بازی برگشت، چالش دو تیم این است که هم در دفاع و هم در حمله خوب باشند. بارسا برای قهرمانی در این جام به پیروزی 4-2 نیاز دارد و این نیاز آنها به گلزنی، فضا را برای گرت بیل و کریم بنزما که در بازی رفت ضعیف کار کردند بازتر می کند. به نظر برای بارسا غیرممکن است که بتواند نتیجه را برگرداند ولی آنها تجربه شکست 4-0 در بازی رفت و پیروزی 6-2 در بازی برگشت را در طول فصل گذشته داشتنه اند و باید دید که در نهایت چه خواهد شد.

والورده به علت مصدومیت، اینیستا را از دست خواهد داد و کارلس آلنا به جای او با تیم به مادرید سفر می کند. در ترکیب اصلی نیز احتمالا سرجی روبرتو جانشین اینیستا شود زیرا پائولینیو هنوز نمی تواند برای تیم به میدان برود. همچنین تنها تغییر واجبی که حتما باید صورت بگیرد، نلسون سمدو به جای الیکس ویدال است که در بازی رفت بسیار ضعیف کار کرد و بارسا از ناحیه راست به شدت آسیب پذیر دیده می شد. البته سمدو هم خرید جدید بارسا است و به زمان نیاز دارد تا به اوج برگردد.

در سوی دیگر اما، رئال احتمالا با ترکیب بازی رفت پا به این دیدار بگذارد، مگر زیدان بخواهد از بازیکنان جوانی مثل تئو هرناندس بازی بگیرد. رونالدو 5 جلسه از همراهی تیمش محروم است و از سکوها تیمش را تماشا می کند. باید دید که در نهایت تکلیف جام چه می شود و کدام تیم آن را بالای سر می برد.

 

تگ ها


اخبار روز رئال مادرید فوتبال