پیش‌بازی شاگردان کی‌روش برای دیدار با ازبکستان

تیم های ملی فوتبال ایران و مونته نگرو روز یکشنبه دیداری تدارکاتی را در پودوگوریسا برگزار می کنند ......

تیم های ملی فوتبال ایران و مونته نگرو روز یکشنبه دیداری تدارکاتی را در پودوگوریسا برگزار می کنند.

به گزارش مدال و به نقل ازایسنا، تیم ملی فوتبال ایران که از چند روز قبل خودش را برای دیدار حساس و سرنوشت ساز مقابل ازبکستان در چارچوب مسابقه های انتخابی جام جهانی فوتبال روسیه آماده می کند، روز یکشنبه از ساعت ۲۳ در ورزشگاه شهر پودوگوریسا پایتخت مونته نگرو به مصاف تیم ملی این کشور می رود.

شاگردان کی روش پس از تمرین چند روزه در تهران از هفته گذشته عازم اتریش شدند و اردوی آماده سازی خود را در این کشور ادامه دادند. در روزهای نخست این اردو حدود ۱۱ بازیکن در تمرین ها حاضر بودند که در ادامه سردار آزمون، سعید عزت اللهی، میلاد محمدی، علیرضا جهانبخش، رضا قوچان نژاد و... به تمرین ها اضافه شدند.

تیم ملی پس از دیدار با مونته نگرو راهی دبی خواهد شد و تمرین های خود را برای دیدار با ازبکستان در ۲۲ خرداد در ورزشگاه آزادی ادامه می دهد.

تیم ملی مونته نگرو نیز همانند ایران خودش را برای مسابقه های انتخابی جام جهانی در قاره اروپا آماده می کند. این تیم در گروه E قاره اروپا و بعد از لهستان، با ۷ امتیاز در رده دوم قرار دارد و در صورت موفقیت در دیدارهای آتی خود، می تواند به پلی آف انتخابی جام جهانی صعود کند.

از برجسته ترین بازیکنان مونته نگرو می توان به استفان یووتیچ، مهاجم سویا، استفان ساویچ، مدافع اتلتیکو مادرید، مارکو باشا، مدافع لیل فرانسه، لوکا دوردوویچ، مهاجم زنیت سنت پترزبورگ روسیه اشاره کرد. البته هر ۲۳ بازیکن این تیم در تیم های اروپایی بازی می کنند و بر همین شرایط از مونته نگرو یک تیم بین المللی ساخته است.

سرمربی گری مونته نگرو را لیوبیشا تومباکوویچ سرمربی سابق استیل آذین بر عهده دارد و تاکنون با این تیم موفق ظاهر شده است. البته او در استیل آذین چندان موفق نبود و پس از چند هفته از این تیم جدا شد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال