پیش بازی فرایبورگ-دورتموند

به گزارش مدال به نقل از طرفداري-دو تیم فرایبورگ و دورتموند از سری مسابقات هفته سوم بوندس لیگا به مصاف هم خواهند رفت ......

به گزارش مدال به نقل از طرفداريدو تیم فرایبورگ و دورتموند از سری مسابقات هفته سوم بوندس لیگا به مصاف هم خواهند رفت.

زمان بازي: شنبه| 18 شهریور ماه 1396 هجري شمسي | 19 سپتامر 2017 میلادی

ساعت: 18:00

ورزشگاه: شوارتسوالد (فرایبورگ) داور اين مسابقه: بنیامین کورتوس

دو تیم در شرایط کاملا متفاوتی نسبت به یک دیگر قرار دارند. دورتموند از هر دو بازی قبلی خود در فصل جدید بوندس لیگا، امتیاز کامل را گرفته است، آنها با شکست دادن وولسفورگ در هفته اول و بردن هرتابرلین در هفته دوم رقابت ها صدر نشین هستند. اما تیم فرایبورگ وضعیت خوبی ندارد آنها در هفته اول مقابل فرانکفورت متوقف شدند و در هفته دوم با شکست چهار بر یک مقابل لایپزیش به رده پانزدهم جدول سقوط کردند.

تیم فرایبورگ حال و وضع چندان خوشی ندارد، آنها در دو بازی قبلی خود تنها یک گل زده اند و در هیچکدام از بازی ها پیروز نشده اند.

تیم بروسیا دورتموند شرایط کاملا متفاوتی دارد، آنها بعد از معلوم شدن قرعه سخت خود در لیگ قهرمانان اروپا انگیزه بالایی برای رقابت ها پیدا کرده اند و می خواهند قبل از بازی روز چهار شنبه در لیگ قهرمانان، صدر نشینی خود در لیگ را تثبیت کنند و با خیالی راحت به انگلیس برای برگزاری بازی با تاتنهام سفر کنند

وضعیت مصدومان دو تیم

تیم فرایبورگ در این بازی، نیلز پیترسن را به دلیل محرومیت و مانوئل گولده، الیور کمپف، گئورگ نیدرمایر، نیکلاس هوفلر و کریم گوئده را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

تیم دورتموند در این بازی، مارکو رویس، رافائل گریرو، اندره شورله، یولیان وایگل، سباستین روده، اریک دورم و جیدون سانچو را به دلیل مصدومیت در اختیار ندارد.

 

 

 

 

تگ ها


اخبار روز المپیک