پیش بازی لسترسیتی - آرسنال

آرسنال با 60 امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته و با کسب 3 امتیاز در دیدار امروز میتواند سهمیه لیگ اروپا خود را برای فصل بعد قطعی کند ......

آرسنال با  60  امتیاز در رده ششم جدول قرار گرفته و با کسب 3 امتیاز در دیدار امروز می‌تواند سهمیه لیگ اروپا خود را برای فصل بعد قطعی کند. ونگر دو بازی نهایی خود روی نیمکت آرسنال را سپری می‌کند و امیدوار است که در این دو دیدار بتواند بهترین نتایج ممکن را کسب کرده و پایان خوشی در آرسنال داشته باشد. توپ‌چی ها در 6 بازی اخیر خود، 4 پیروزی و 2 شکست به ثبت رسانده اند و امیدوارند که روندشان در این دو بازی رو به رشد باشد.
در آن سو، لستر با 44 امتیاز در رده نهم جدول قرار دارد و روزهای خوبی را سپری نمی‌کند. روباه‌ها با 4 شکست، 1 پیروزی و 1 تساوی، روزهای خوبی را سپری نکرده اند و در فرم خوبی قرار ندارند. آرسنال امیدوار است که بتواند از این فرم ضعیف استفاده کرده و در دیدار امروز نتیجه بگیرد.
در 6 تقابل اخیر دو تیم، 5 پیروزی برای آرسنال و 1 تساوی به دست آمده و لستر نتوانسته سدی مقابل آرسنال باشد. برای بازی امروز، متی جیمز، ویلفرد اندیدی و رابرت هوث، نمی‌توانند لستر را همراهی کنند و حضور اوکازاکی و کسپر اشمایکل هنوز مشخص نیست. در آن سو نیز الننی، کوشیلنی و اوزیل غایبان بزرگ بازی خواهند بود.

تگ ها


آرسنال لیگ برتر فوتبال