پیش بازی لیورپول - کریستال پالاس

​به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ، امروز اولین دیدار خود را پس از بازسازی آنفیلد، در ورزشگاه خانگی انجام خواهند داد ......

​به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شاگردان یورگن کلوپ، امروز اولین دیدار خود را پس از بازسازی آنفیلد، در ورزشگاه خانگی انجام خواهند داد. انها در دیدار اول خود در لیگ مقابل واتفورد با نتیجه 3-3 متوقف شدند و به دنبال کسب اولین پیروزی خود در لیگ برتر هستند.  در سوی دیگر اما عقاب ها شروع خوبی در لیگ برتر نداشته و مقابل هادرزفیلد تاون که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده، متحمل شکست شدند. با این حال، جنوب لندنی ها برای کسب اولین پیروزی خود مقابل تیم قدرتمند یورگن کلوپ صف آرایی خواهند کرد.

لیورپول برای این بازی بار دیگر قادر به استفاده از فیلیپه کوتینیو، هافبک خود که شایعات درباره جدایی اش به شدت داغ است نخواهد بود. هافبک برزیلی دچار مصدومیت شده و در اولین بازی لیگ برتر و همچنین مقدماتی چمپیونزلیگ مقابل هافن هایم غایب بود. با این حال، ناتانیل کلاین و دنیل استاریج شرایط بازی کردن را پیدا کرده اند ولی شاید کلوپ ریسک نکند و به آنها بازی ندهد.

در سوی دیگر، عاقب ها، ویلفرد زاها را در اختیار نخواهند داشت. هافبک اهل ساحل عاج در اولین دیدار تیم دچار مصدومیت شده و شاید نتواند تیمش را همراهی کند. احتمالا به جای او، آندروس تاونزند در ترکیب اصلی تیمش قرار بگیرد.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال