پیش بازی منچستریونایتد - اورتون

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شیاطین سرخ عملکرد خوبی تا به اینجا در لیگ برتر داشته اند و 3 پیروزی و 1 تساوی، نتیجه تلاش آنها بوده است ......

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، شیاطین سرخ عملکرد خوبی تا به اینجا در لیگ برتر داشته اند و 3 پیروزی و 1 تساوی، نتیجه تلاش آنها بوده است. آنها با یک بازی کمتر نسبت به سیتی در رده دوم جدول قرار گرفته اند و منتظر دیدار امروز هستند تا تکلیفشان در پایان هفته پنجم مشخص شود. شیاطین سرخ در صورت کسب پیروزی در این بازی با تفاضل مناسب، بالاتر از سیتی در صدر جدول قرار خواهند گرفت ولی آنها می دانند که کار دشواری پیش رو خواهند داشت.

اورتون در آن سو، از 4 بازی خود، 1 پیروزی، 1 تساوی و 2 شکست کسب کرده و در فرم خوبی قرار ندارد. آنها در لیگ اروپا نیز مقابل آتالانتا شکست خورده اند و بدین ترتیب در 3 بازی اخیر خود متحمل شکست شده اند و جایگاه رونالد کومان، سرمربی این تیم به خطر افتاده است

اما جالب ترین نکته دیدار امروز، تقابل رونی با هم تیمی های سابقش خواهد بود. رونی فوتبالش را در اورتون آغاز کرد ولی در 18 سالگی راهی یونایتد شد و در این مدت توانست عنوان بهترین گلزن تاریخ باشگاه را به نام خود بزند. او در نهایت در تابستان جاری، از جمع شیاطین سرخ پس از حدود 13 سال جدا شد و به اورتون بازگشت و شروع خوبی نیز با این تیم داشته است. حال باید دید که آیا او مقابل تیم سابقش موفق به گلزنی خواهد شد یا نه.

یونایتد پل پوگبا و مارکوس روخو را به طور قطع در این بازی نخواهد داشت و حضور لوک شاو در هاله ای از ابهام قرار دارد. اورتون برای این بازی، فونس موری، راس بارکلی، کولمن و بولاسی را در اختیار نخواهد داشت و حضور مک کارتی در هاله ای از ابهام قرار دارد.

 

تگ ها


اخبار روز منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال